Нічого не знаю, нічого не чую, нічого не розумію

ArtemR 20 червня 2022, 12:10
Банк який нічого не може, нічого не вміє, та не хоче вміти.
В мене було достатньо проблем з ним аби я переказав всі гроші до іншого банку, але опишу найсвіжіший випадок безмежної недбалості та клієнтоорієнтованості цього банку.
Останній платіж по кредиту, мав бути 18 червня (18.06.22), гроші закинув 03 червня (03.06.22), аби не забути та не було до мене ніяких питань, закинув повну суму, до копійок, що показувалась у додатку (Kredobank).
Сьогодні (20.06.22) приходжу у відділення, а мені кажуть, гроші чомусь не знались з рахунку 18.06, а тепер у вас борг, 18 копійок (і починають мені розповідати, — «ось якби ви платіж через касу робили, а не онлайн…», цікаві історії з минулого)
Питання що тепер робити? — «заплати через касу 18 копійок», тобто через їх помилку я маю їм занести ЩЕ грошей.
Спроба довести їм що вони неправі успіхом не закінчились.
Вирішив заплатити ці копійки просто аби позбутись будь-яких звʼязків з цими шахраями.
На касі кажуть — «ще комісія буде, 50 гривень»
Дарина Федунь, яка весь час мені пояснювала що це вони не намахують мене, що це їх нормальний процес роботи, пропонує заплатити онлайн ці копійки, гроші вони побачать одразу та зроблять виписку що кредит погашений.
Я вже достатньо часу з ними прогаяв, тож погоджуюсь.
Але в процесі зʼясовується що одразу вони НЕ побачать, ось дивина, між банками вони не бачать одразу розрахунку.
Потім ще зʼясувалось що вони одразу виписку про закриття кредиту теж не можуть зробити, це робиться декілька днів (ви реально такі недолугі?)
Висновок, ні в якому разі не несіть до них гроші, вони того не варті.
Кредобанк
Kredobank 21 червня 2022, 13:08
Ми проаналізуємо описану Вами ситуацію та надамо зворотний зв'язок у приватні повідомлення.
Разом з тим, наголошуємо, що в Онлайн-банкінгу не відображається сума до повного погашення кредиту. Суму, яку необхідно сплатити для повного погашення кредиту, можна дізнатись зателефонувавши на інформаційну лінію банку чи у відділенні і ця сума буде актуальною тільки на ту дату коли Вам її озвучили.

21 червня 2022, 14:16
Начисления процентов за месяц делаются в конце месяца. Потому логично что-то что приложение показывает как сумму долга не является окончательной суммой.

Закрытие кредита изначально надо было делать через отделение после внесения того платежа 3 июня, например посетив отделение 6 июня. И там уже уточнить что не хватает для закрытия долга и заказать справку о погашении кредита.

Ну, а так … ты сам себе создал проблемы потому что додумал за банк как работают его процессы.

Висновок, ні в якому разі не несіть до них гроші, вони того не варті.

Ты ж не нёс деньги в банк, ты наоборот брал деньги у банка. Кредо пока что ещё не конкурент Монобанка и там далеко не все процессы, в том числе и кредиты, проводятся целиком онлайн. Странно что оформляя кредит в отделении банка ты этого не заметил.
ArtemR
ArtemR
21 червня 2022, 14:38
«Суму, яку необхідно сплатити для повного погашення кредиту, можна дізнатись зателефонувавши на інформаційну лінію банку чи у відділенні і ця сума буде актуальною тільки на ту дату коли Вам її озвучили.»
Тобто те що відображається в додатку це з повітря сума?
На рахунках ви теж відображаєте рандомні суми?
Ви банк, це банківський додаток, якщо ви відображаєте там рандомні цифри взяті незрозуміло звідки це не робить вам честі і поки що це звучить дуже смішно.
21 червня 2022, 15:03
Тобто те що відображається в додатку це з повітря сума?

Сумма долга без учёта будущий начислений по кредиту. Ведь чтоб показать точную сумму долга на 18 июня надо наперёд знать что долг будет погашен именно 18 июня 2022 года, а не 22 декабря 2025.

Простой пример из небанковской сферы. Если ты сейчас посмотришь на свою задолженность к примеру за услуги горячего водоснабжения и увидешь там (к примеру) сумму 100 гривен, и оплатишь её — это не значит что у тебя нет долга перед предприятием предоставляющим эту услугу. Потому что то что ты должен заплатить за июнь — тебе в виде счёта выставят только в июле. Значит если ты хочешь закрыть долги по горячей воде именно сегодня, 21 июня, тебе надо идти в офис и узнав там сумму оплатить именно её.
Ans
Ans
13 липня 2022, 23:55
Лучше чтобы не было этих сложностей, брать дебентную карту, так намного все проще

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Нічого не знаю, нічого не чую, нічого не розумію