Банк розсилає перерахунки за зняття валюти

Vladyslav77777 3 червня 2022, 17:33
Дружина знімала кошти в Польщі, оскільки хотіла здійснити покупку, перед зніманням коштів передзвонив в банк на гарячу лінію, шоб уточнити всі деталі, та запитатись по якому курсу будуть конвертуватися гривні в злоті, у відповідь почув по курсу на ПОТОЧНИЙ ДЕНЬ, розмова є в них записана, оскільки всі розмови записуються, через тиждень прийшов перерахунок і комісія в — 1000грн. Як результат виглядає так що вони просто брешуть і розводять людей, працюю з цим банком довший час, буду закривати всі рахунки і свого ФОП теж закрию, оскільки в 21 столітті у період війни, займатись розводом у такій серйозній установі це просто не припустимо. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Кредобанк
Kredobank 6 червня 2022, 17:57
Щоб ми могли проаналізувати якість наданої Вам консультації, просимо у приватні повідомлення вказати нам Ваші ПІБ, номер телефону та дату звернення на Інформаційну лінію банку.
Додатково наголошуємо, що схема конвертації валют при списанні коштів з рахунку по операціях, здійснених з використанням банківської платіжної картки, за кордоном описана в Правилах банку, з якими клієнт погоджується при укладенні договору, та на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards

Vladyslav77777
Vladyslav77777
3 червня 2022, 17:44
Забув ще одну важливу деталь, в телефонній розмові мені був озвучений курс злотого по якому відбудеться конвертація. Тобто мені вказали ТОЧНУ цифру, і розмова в них є записана!
Andry22
Andry22
5 червня 2022, 0:07
Он уже много людей так киданул
Simon1985
Simon1985
28 червня 2022, 13:54
Теж чув про такі випадки з цим банком, потрібно щоб НБУ звернув увагу

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Банк розсилає перерахунки за зняття валюти