Безвідповідальний Банк, не надсилає Звітність в Бюро кредитних історій, UBKI.

Сергій Лунін 23 лютого 2022, 7:36
Вітання Мінфін і Шановний Кредобанк. Ставлю Три зірки так як є і добрі сторони в даному Банку, Завжди пишу без емоцій і зважаю на кожен етап співпраці з даним банком,
: Суть мого відгуку чому я особисто не можу рекомендувати даний банк і дуже сердитий на нього, Хто не знайшов свою кредитну історію на смітнику обходьте цей банк стороною, Відкривав VIP пакет, мені Овердрафтом встановили кредитний ліміт про що я отримав сповіщення від Ubki так як підключена послуга статус контроль що у мене новий кредит, Я поїхав у банк написав заяву що по даному рахунку не потрібно встановлювати кредитний ліміт і даний кредит прибрати с Ubki, і що ви думаєте закрили по заяві і надали звітність ні KredoBank безвідповідально відноситься до своїх клієнтів, думаю гаразд як ви так замовляю кошти котрі на рахунку щоб закрити його, коли оформлював рахунок обіцяли кошти на другий день чекав тиждень, обнулив рахунок і закрив його, я так з часом не отримав СМС закриття рахунку і звітності KredoBank так і не надав ubki про закриття кредитної карти (те що у мене кредиту і заборгованості немає) KredoBank безвідповідально відноситься до своєї справи і вони плювати хотіли на Бюро кредитних історій і своєчасну звітність з приводу клієнтів. А так як я відношуся дуже серйозно до своєї Кредитної історії і слідкую за нею, мені дуже неприємна данна ситуації.
Так що вам не байдужа ваша кредитна історія краще обійдіть даний банк стороною KredoBank її вам зіпсує навіть коли ви там не будете мати кредиту, а просто рахунок.
P.S Всім дякую і гарних вам фінансових операцій і співпраці з фін установами, Бережіть себе і свої рахунки.
Кредобанк
Kredobank 23 лютого 2022, 14:00
Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про Банк. Ми вже з'ясовуємо деталі описаної Вами ситуації та постараємось якомога швидше надати зворотний зв'язок.

23 лютого 2022, 8:34
Сломал глаза еду врачу
23 лютого 2022, 8:37
Так, а что не так?

Как я понял кредитный лимит банк не уберал. Следовательно подавать информацию о его отсутствии банк не мог отправить в УБКИ.

К слову раскрою секрет полишенеля: передача информации о кредитном лимите делается на усмотрение банка, кроме УБКИ есть ещё минимум три кредитных бюро в которых тоже может быть, а может и не быть твоя кредитная история.
23 лютого 2022, 15:09
Ви не знаєте ситуації і кометуєте 🙈 я чомусь не здивований з того скільки в країні експертів акушерів як ви . Відпочатку уважно читайте відгук перед тим як коментувати…
23 лютого 2022, 15:33
Ви не знаєте ситуації і кометуєте

Я не знаю ситуации потому что ты, Сергей, её не описал так чтобы я её знал.

Так что какие у тебя ко мне претензии? Я оцениваю ситуацию опираясь на твою информацию.

Відпочатку уважно читайте відгук перед тим як коментувати…

Сложно читать настолько безграмотный текст.
23 лютого 2022, 15:49
Мене твій набір букв надав позитиву , і дав зрозуміти які ви дійсно не освідченні 🙈 Ключові слова «Написання заяви у відділенні банку не надавати кредитний ліміт до даного рахунку , якщо би ви були освідченні то зрозуміли про що мова , а так з вами немає про що говорити. Тим паче якщо ви взялися коментувати потрібно було зайти в банк і почитати умови надання кредитного ліміту даним банком, але це не про вас , для кредитного ліміту даним банком я мав надати пакет документів якого я не надавав. Уважно читайте відгук бо кожна буква має значення, але я побачив не для вас.
23 лютого 2022, 8:38
Ну и ещё вопрос: а что с самой кредитной историей не так? Ведь там значится лишь то что кредит есть. Это не делает кредитную историю хуже, это наоборот показывает что клиент платежеспособен.
23 лютого 2022, 15:54
В данной ситуации кретичный так как я не надал пакет документов для установления кредитного лимита , и отчетность поступила в Ubki кредитный лимит 0 .это не очень хорошо для кредитной истории, поэтому была написана заява в отделении банка не устанавливать кредитный лимит до данного счета.
23 лютого 2022, 15:14
KredoBank У мене гарне враження склалося, обслуговування 5/5 надання інформації банком 5/5 ітд і тп 5/5 , мінус в тому що після заяви написаної в банку не відреагували… Тому і написав що у вас багато хороших сторін… Просто у мене як в мешканців Європи і USA дуже серйозно відношення до кредитної історії і співпраці з банками які надають Кредитний продукт…

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Безвідповідальний Банк, не надсилає Звітність в Бюро кредитних історій, UBKI.