Неодноразово знімають кошти з рахунку

Andriy7q 2 лютого 2022, 11:09
Зайшов у додаток Кредобанк і помітив що на рахунку на 5000грн менше, під час дзвінка в колцентр нічого пояснити не змогли, в банку консультант взагалі не розумів що в нього хочуть.Так як це кредитна карточка зв’язався консультант по кредитуванні після двох годин очікування і 20хв пояснень що ці 5000 грн не знімав сказали що ви повинні заплатити.Як виявляється технічний збій і відбулось зменшення коштів по рахунку,і це вже не перший раз такі ситуації коли банк знімає кошти.Грошей ще не повернули хоча зменшення було ще 30,31 січня з слів консультанта.Ніхто не хоче розбиратися, пів дня потрібно потрати щоб взнати куди поділись кошти, якщо ще колцентр хоть якось намагається щось взнати, то в банку працівник просто знизив плечима.Жахливий банк, поверніть кошти які самі ж списали.
Кредобанк
Kredobank 2 лютого 2022, 14:38
Ми аналізуємо причину виникнення проблеми та постараємось якнайшвидше вирішити питання. За результатами розгляду обов'язково надамо Вам зворотний зв'язок. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Неодноразово знімають кошти з рахунку