Не ідеален

Три літри 2 листопада 2021, 17:34
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагаріна, 43/2
Відкрив Правильну картку. Процесс відкриття доволі стандартний, але з мікропокращеннями. Наприклад трохи скорочен об'єм письма при підтвердженні копій — треба лише підписати штамп.

Карти замовив на ім'я, приніс паспорт щоб оператор правильно вписала його. Але картки все одно виготовили зі стандартною transliteratsiieiu. За що мінус одна зірка.

Сплата комунальніх — поки суто «щоб було», декілька не самих популярних представників комунальніх послуг, наприклад Цифрал.

Зручно що пін-код можна встановлювати власний, бо досі ще є банки де це неможливо, або коштує всіх грошей світу.

Переказ в злотих, як і очікував — можливий лише в відділенні. Ані в інтернет-банку, ані в мобільному застосунку можливості робити перекази за кордон немає. Але сподіваюсь що хоч отримувати перекази з закордону не буде проблемою, подивимось.
Кредобанк
Kredobank 3 листопада 2021, 9:44
Дякуємо за зворотний зв'язок. Ваші зауваження буде доведено до відома профільних підрозділів банку для проведення аналізу та вжиття заходів задля покращення якості обслуговування.

4 листопада 2021, 6:57
Дополню, хоть информация и очевидна.

У нас есть лишь несколько банков в которых можно открыть карты в злотых: Моно (уже почти нет), ПУМБ и Кредо. И конкретно в ПУМБ есть странный процесс оплаты когда с валютной карты списывается чуть иная сумма, которая затем ещё и корректируется. В итоге сумма оплаты обычно чуть больше чем реально было взято продавцем.

Так вот у Кредо все работает так как и ожидаешь: сказано 73 злотых значит со счета спишется 73 злотых и ни грошем больше.
9 листопада 2021, 9:44
То ли я не нашел, то ли её реально нет.

Нигде не вижу выписки в нормальном классическом виде. Список операций по карте традиционно малоинформативный. И если у Моно он хоть как-то раскрашен что чуть облегчает понимание, то тут приходится лишь догадываться что-то была за операция неделю назад.
28 грудня 2021, 21:39
В мобильном приложении есть внизу отдельная кнопка «История», там есть список операций. Если операций проведена (на ней стоит галочка, а не песочный часы) то её можно потянуть влево и тогда открываются кнопки разных действий, в том числе кнопка позволяющуся «поделиться» квитанцией в почте или месенжере.

Если же нужна выписка за месяц то перейдя в счёт и сдвинув верхнюю часть влево можно увидеть доступный список действий, среди которых будет месячная выписка.
1 лютого 2022, 12:15
Vitaemo! Vy vykonaly nashi umovy. Daruyemo 500 UAH. Prodovzhuyte i otrymayte shche 500 UAH. Pravyl’na kartka kredobank.com.ua/pcard Lic.NBU43/11.10.11 #96 u DRB
18 лютого 2022, 20:14
До слова, була нагода скористатись послугой переказа злотих на український рахунок.

Хто стикався з польськими банками мабуть в курсі як неспішно працює їх система переказів Exelir. Так от, переказував гроші з рахунку в ING на картку в злотих — переказ пройшов за декілька годин, майже якби це був би переказ всередині України. Як я розумію: відразу після зарахування грошей на рахунок в банку PKO гроші з’явились на рахунку моєї правильної картки.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку