Банкомат не видав гроші. Банк відповів, що розбиратись вони будуть пів року.

iboom 21 жовтня 2021, 10:44
13.10.2021 Банкомат Кредобанку у м. Харків (відділеня по вул. Чернишевькій 1) не видав гроші у сумі 5000 грн. Після звернення на гарячу лінію, створили претензійну заявку і сказали чекати до пів року (180 днів). Станом на 21.10.2021 заяву ще не розглядали. Виникає питання, чому банк так довго не виправляє свої трабли із банкоматами? Інкасацію ж у Кредобанку не раз на пів року роблять, треба лише перерахувати гроші у банкоматі і ви знайдете ці зайві 5000 грн. В чому проблема?
Доречі у самому відділенні знали про негаразди з банкоматом, але не попередили клієнтів якимось написом, і банкомат продовжував «працювати».
Кредобанк
Kredobank 23 жовтня 2021, 16:21
Добрий день! Для того щоб ми могли проаналізувати ситуацію та посприяти у вирішенні питання, просимо надати нам у приватні повідомлення Ваші ПІБ та номер телефону, з якого звертались до банку.

iboom
iboom
27 жовтня 2021, 12:29
Пройшло 2 тижні після звернення в банк. Надав банку повторно інформацію 24.10. Поки глухо. Мабуть ще перераховують кошти в банкоматі. Спеціалістів залучають якихось, бо за цей час самі не можуть розібратись)

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Банкомат не видав гроші. Банк відповів, що розбиратись вони будуть пів року.