Банк с прошлого века или как увести все деньги с карты

AngryCustomer 26 серпня 2021, 21:51
В то время как все банки стараются обезопасить себя и клиентов, кредобанк забил на безопасность и даже не хочет вводить двухфакторную авторизацию. С карт кредобанка можно списать хоть 100к денег имея только карту так как у них банально больше нет двухфакторной авторизации и блокировки подозр тельных транзакций. Например через площадку izi, любой, имея на руках только карту, может списать с нее хоть в е деньги. Служба безопасности аргу ентирует ето тем, что именно тот кому переводят деньги или оплату за товар должен запросить код авторизация для того кто ети деньги хочет потратить. По их логике если нехороший человек (хакер) хочет просто украсть деньги на фишинговом сайте, то е у достаточно не запрашивать етот код, а просто взять деньги и свалить.

Слубжа безопасности как всегда на высоте как и сам банк!
Кредобанк
Kredobank 31 серпня 2021, 14:25
Доброго дня!
Повідомляємо, що з метою попередження шахрайства, банком здійснюється моніторинг транзакцій за участю банківських платіжних карток банку в режимі реального часу. В ході моніторингу транзакцій, банк блокує операції по банківських платіжних картках, по яких виникла підозра на шахрайські дії з боку третіх осіб. Разом з тим, станом на сьогодні в банку впроваджено останню версію сервісу 3D Secure — технології, розробленої міжнародною платіжною системою MasterCard Worldwide (MasterCard SecureCode) для забезпечення клієнту максимально високого рівня захисту операцій, які здійснюються у мережі Інтернет з використанням банківської платіжної картки та мінімізації рівня шахрайства за такими операціями. Ця технологія передбачає перевірку здійснення операції з використанням банківської платіжної картки у мережі Інтернет, в т. ч. засобами інтернет-банкінгу, держателем банківської платіжної картки шляхом надсилання одноразового пароля на мобільний телефон Держателя, використання якого (одноразового пароля) є необхідним для підтвердження Держателем здійснення такої операції.

31 серпня 2021, 16:27
Брехуни від кредобанку як завжди на вищому рівні. Про що можна з вами говорити як я 7 днів кожен день звонив і мені так і не повідомили хто і яким чином списав із моєї картки гроші без кодів підтвердження. А СБ банку відповіли, що кодів не треба і що їх немає. Навіщо кричати тут в коментах, про «3D Secure»?. Мабуть зніму відео про вашу секьюрність і як можна уводити гроші з ваших карток бо інакше ви, не шанові, не розумієте. На даний момент я можу надати 9 транзакцій списання коштів без ваших 3д 2д 1д і 0д. Геть смішно це читати. Ви хоч сміливості наберіться і надаєте відповіть по телефону на мої десяток звернень.
Kredobank
Kredobank
31 серпня 2021, 17:34
Нам прикро, що у Вас склалось негативне враження про роботу банку. Щоб ми могли детально проаналізувати Ваш випадок та розібратись в ситуації, просимо у приватні повідомлення вказати Ваші ПІБ, номер телефону з якого звертались до банку та дати звернень.
31 серпня 2021, 22:03
А навіщо. От сьогоднв СБ все-таки перезвонила і і підтвердила все що я писав в сксрзі. Цитую «Маючи карткові дані будт хто в світі може розраховуватись нею в мережі інтернет». Під картковими даними я маю на увазі номер картки, дату та cvv. Більше того, сб сказали, що навіть цвв код не завжди потрібен. І що сам клієнт буде винний якщо в нього з картки пропадуть гроші не дивлячись на відсутність підтвердження транзакцій за допомогою смс. Дно пробите…

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Банк с прошлого века или как увести все деньги с карты