Переказ на картку іншого банку

pen 10 квітня 2021, 11:43
Банк ніби хоче змінюватись, але робіть дуже непродумані дії.
Зробили можливість покупки валюти онлайн, але зробити можливість зарезервувати готівку у касі можна лише по телефону.
Інший приклад перерахування грошей на картку іншого банку у полі де має бути повідомлення від відправника, пишуть 'Переказ на карту іншого банку' — відправник не може себе ідентифікувати, тому отримувач не радить відправляти через Кредобанк.
Виписка — проплати та деякі поповненя на карту побачити можна, але повернення або щось особливе це ЖАХ оператори не знають як, та де дивитися. Самому не знайти.
Кредобанк
Kredobank 12 квітня 2021, 16:23
Доброго дня!
Ми цінуємо Ваші зауваження щодо покращення умов обслуговування в нашому Банку.
Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про нас, перепрошуємо за спричинені незручності.
Ваш відгук прийнятий до уваги та переданий для аналізу профільним структурним підрозділам банку.
Надіємось на подальшу плідну та приємну співпрацю.

pen
pen
13 квітня 2021, 9:39
Будь ласка надайте інструкцію-пояснення як перевірити правільність процессінгу грошей. Чому виписка по картці показуе розхід (в мому випадку подвійний з різним часом проводки), а виписка по рахунку до якого прив’язана карточка показуе лише одну суму. Що є правильнішим ??? Як таке можливо у Фінансовій установі ??? Я розумію що гроші тимчасово блокуються, але що заважае показати 2 колонки час проводки та час фіксаціі операціі. Оператори пропонують шукати самому, або звертатися у відділення. Де можно побачити повну, розгорнуту виписку.
Kredobank
Kredobank
16 квітня 2021, 17:37
Відповіли Вам у приватні повідомлення.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку