Не беріть тут кредит!!!

Aza18 17 червня 2020, 4:58
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 78-А
За 1,5 року до повного завершення автокредит у влаштували маски-шоу дружині з дитиною, заблокували автомобіль, хотіли забрати авто через двс!!! Без попереджень, без листів, без дзвінків! Просто захотіли і все, намалювавши просрочки в минулому році!!! І це при тому що я платив гроші навіть в карантин!

Уважно читайте договір. Ви відповідаєте не лише заставним майном, а й й усім своїм майном!

У них 2 онлайн кабінету, і ні в одному цифри не сходяться. В новому пишеться: оплатити 36 тис, мені 3, до сплати 83 тис!!!

Це при тому що тиждень тому ми були в банку взяли доступа щоб взнати точну суму пені і оплатити. Говорили з начальником відділення, який казав що забирають авто лише у злісних хто не платить по 3 міс.

А заманили на показ авто по договору і влаштували справжню спец операцію, хоча ми ні від кого не ховалися і самі дзвонили в банк!

Зрозуміли в чому суть? Коли ти майже виплатив кредит, начальник служби безпеки разом з двс вже поділили твоє авто, конфіскують, продадуть за безцінь, а на тебе повішають борг!

Не вляпуйтесь!!! Я вас прошу, не беріть тут кредит!!! Як би не хотілось нове авто, не беріть! Будете бомжем, і без авто.
Кредобанк
23 червня 2020, 15:54
Доброго дня, за Вашим запитом було проведено перевірку. Вичерпні роз'яснення та пропозиції банку Ви можете отримати у відділенні, де оформлявся кредит.

Kredobank
Kredobank
24 червня 2020, 9:59
Письмову відповідь надано у відділенні банку.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку