Аферисты!!!

fedak 15 квітня 2020, 11:22
Відділення за адресою: Львів, вул. Сахарова, 78
Відкрив рахунок Зарплатний в Кредобанку в 2017 році. Звільнивсяз з роботи в 2020р. картковий рахунок збирався закрити але з ситуацією карантину все небуло часу зайти до них. Після 2 міс після Звільнення з роботи мені зателефонували з банку і сказали щоб я погасив заборгованість (на зарплатній карточці). Я перепитав а що за заборгованість (зразу думки може за обслуговування картки… думав може 20-може 40 грн) Мені сказали що сума більша 5 тис грн. я чуть не вдавився від їхнього нагабства… як це на зарпалтній карті… з якої я знімав зарплату появився мінус. І це при чому що найбільше доходження це було 8 тис коли звільнився з роботи а так було до 4 тис надходження в місяц. Була в мене аплікаіія банку на телефоні де я моніторив кожен крок… всі витрати… тобто прийшло 2 тис… я зняв по 1тисячі на протязі тижня. Звідки взявся мінус то для мене Загадка.
Звернувся в банк… мені довго шось не змогли роздрукувати всі мої дебети і кредити… Але зробили це з початку коли в мене Заборгованість була 0.
Розказали мені що в мене автоматично підключився Овердрафт… і воно собі якось там жило своїм життям. Тобто нічого що я на телефоні бачив певну суму що є на картці… а виявляється з цієї суми Я вже міг бути 4 тис грн в мінусі… Це для мене загадка ..!!!
Аферисти — тут одне слово.
Кредобанк
16 квітня 2020, 16:44
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи було у Вас підключено смс інформування, а також для перевірки інформації прохання надати у приватні повідомлення Ваш ІПН.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку