Ужасное обслуживание.

54445103 20 лютого 2020, 13:35
Відділення за адресою: Одеса, вул. Рішельєвська, 11-А
Меня интересует почему я не могу снять деньги в этом банке с карточки и загранпаспортом? Сегодня в банке отказали сказали что по загранпаспорту нельзя. Карта не вашего банка а европейского.По каким документам и распоряжение НБУ пользовалась кассирша что загранпаспорт стал не удостоверением личности на территории Украины.Хочу получить от банка документ Когда загранпаспорт стал не удостоверением личности на территории Украины.
Банк находится по адресу ул. Ришельевская, 11а время посещения 11.30 часов дата 20.2.2020 г.
Кредобанк
21 лютого 2020, 16:34
Доброго дня! Яку суму Ви хотіли отримати?

21 лютого 2020, 16:38
Есть разница в сумме?
Меня интересует когда загранпаспорт перестал быть удостоверением личности вашем банке?
Каким документами и распоряжениями НБУ пользовалась кассирша что отказала в обслуживании по загранпаспорту? Я задал эти вопросы но ответа от вас не получил?
24 лютого 2020, 9:26
Доброго дня! Так, сума має значення. Уточніть будь ласка Ви хотіли отримати кошти з рахунку відкритого у Кредобанку чи з рахунку іншого банку?
24 лютого 2020, 10:28
Добрый день, з рахунку іншого банку. Почему тогда кассирша не озвучала сумму которую я могу снять по загранпаспорту а просто отказала в обслуживании?  Также я не вижу от вас какую сумму я могу снять по загранпаспорту?
Вы читали что я писал выше? Карта не вашего банка а европейского.
Я получу ответ на вопросы которые я пишу уже Третий раз?
26 лютого 2020, 11:15
Шановний Олеже, відповідно до вимог законодавства, єдиним документом, який дозволяє здійснення банківських операцій в Україні громадянам України, є паспорт громадянина України (Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», положення про паспорт громадянина України ). У разі отримання коштів за картою іншого банку (як українського, так і закордонного) незалежно від суми необхідно пред'явити саме паспорт громадянина України.
27 лютого 2020, 21:58
; місце проживання (або місце перебування фізичної особи - резидента чи місце тимчасового перебування фізичної особи - нерезидента в Україні) або номер (та за наявності - серію) паспорта громадянина України (або іншого документа, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаним на території України для укладення правочинів), або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або дату і місце народження. Одним словом в банке работают люди которые не знают законов Это мягко сказать.
Не советую эту контору.
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
5 квітня 2020, 2:29
Відповідно до законодавства закордонний паспорт ж посвідченням особи і підтверджує громадянство тому може використовуватись для укладання правочинів. Проте, багато банків посилаються на внутрішні документи, які ніде не публікують, згідно яких використовувати можна тільки внутрішній паспорт.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку