Жахлива система інтернет-банкінгу

alex94ua 19 січня 2020, 12:37
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 78-А
Довелось користуватись системою інтернет банкінгу 2 рази, а я її вже ненавиджу!
Якому генію прийшло в голову логіном робити якийсь код з договору я не уявляю, чому не можна зробити як в приват24 — номер телефону? Для чого мені вчити якусь не зрозумілу комбінацію із 8 цифр, як мені зайти в систему якщо немає договору під рукою?

Ввів декілька раз не правильний пароль — заблокувало в системі. Щоб розблокувати — їдь відділення, а відділенні працює тільки в будні дні?! Тепер мені потрібно відпрошуватись з роботи і їхати в іншу частину міста… Чому не можна зробити хоча б ОДНЕ відділення яке працює в суботу, хоча б пів дня?

Я вже мовчу про ідеотизм з відновленням в системі, чому немає механізму з відновленням онлайн? При відкритті картки я давав номер телефону, паспортні дані, придумував відповідь на секретне питання. Чому не можна просто спитати телефон, потім задати питання і прислати посилання в смс на відновлення паролю/розблокування в системі, в крайньому випадку запросити фото паспорту. Цього було б абсолютно достатньо для забезпечення безпеки облікового запису.

Висновок — якщо вам важливо щоб була система інтернет банкінгу, щоб було більше чим декілька відділень на все місто з зручним часом роботи — обходьте цей банк десятою дорогою.
Кредобанк
20 січня 2020, 17:29
Доброго дня! З 11 січня діє новий онлайн банкінг — https://kredobank.com.ua/internet-banking/online-banking. Для реєстрації не потрібно відвідувати відділення.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку