Кредобанк самовільно списує гроші.

SergiyLviv 7 грудня 2019, 20:46
Отримав я картку для стипендій. В 2017 році перестав отримувати стипендію. Думав не буду знімати гроші (було десь 1000) може ше десь треба буде, може десь в неті розрахуватися. В 2018 році зняв пару сотень. В 09.2019 році термін дії закінчився і тому, пару днів до закінчення вирішив перевірити і гляну по ше шось зняти. Відкрив а там вже нічого. Подумав може зняв і забув. Ну ладно спокійно спав. Прийшов час отримав зарплатну картку, зайшов kredodirect (шось типу їх інтернет сайт), подивився історію закритої картки і мяко кажучи здивувався. Виявляється вони списували 15 грн за місяць якщо не користуватися карткою. І тут я здивувався(мягко кажучи) бо я того не знав. Порада проста: якщо є вибір між кредобанком і іншим — вибирайте інший.
Кредобанк
9 грудня 2019, 13:02
Доброго дня! З описаної ситуації очевидно що Ви обслуговувались на тарифному пакеті який передбачав регулярні (щомісячні) надходження на рахунок або розрахунки платіжною карткою на певну суму в місяць (залежно від типу картки). Після того як Ви перестали користуватись платіжною карткою і не було регулярних надходжень знімалась плата за обслуговування рахунку. Для уникнення подібної ситуації в майбутньому рекомендуємо підключити смс інформування (це можна зробити зателефонувавши у Контакт-центр банку — 0 800 500 850). а також ознайомитись з тарифами та комісіями банку — https://kredobank.com.ua/info/tarifi-ta-komisiyi.

corsww
corsww
7 грудня 2019, 21:12
Поражает не то, что деньги сняли. Поражает безалаберная абсолютная безответственность автора. Вроде уже взрослый человек а поступки  5 летнего ребенка.
mary27
mary27
7 грудня 2019, 22:56
''Кредобанк'' - помойка. Надо было сразу все деньги сняти и карту закрыть.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку