Некомпетентність, відсутність клієнтоорієнтованності

Диана Кульчева 30 листопада 2018, 22:54
Вранці зателефонувала на контакт центр з приводу умов грошового переказу swift до Польщі. Оператор декілька разів ставила на mute, дізнавався інформацію, потім, не відповівши на питання, спробувала відправити на відділення, потім, після роз'яснення з моєї сторони, де дивитися інформацію, після декількох хвилин очікування, відповіла на моє питання: «ні, не можемо згідно цих документів», на питання: згідно яких можете", переключила на відділення, де ніхто не взяв слухавку. Після цього трешу відпало бажання звертатися до цього банку, зробила все швидко і дешевше в кредит- дніпрі.
Питання: чи є якісь скрипти, тренінги для співробітників контакт центру? Чи їх хтось вчить?
І цей позорний неінформативний сайт- коли на нього заходиш, можна все відразу зрозуміти:)
Кредобанк
19 грудня 2018, 11:56
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності, які виникли. Ми працюємо над вдосконаленням роботи контакт-центру та проведемо додаткове навчання на тему міжнародних переказів. Уточніть будь ласка яку інформацію Ви не змогли знайти на сайті банку, для того щоб ми змогли краще наповнити інформацією наш сайт.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку

Головна / Банки України 🏦 / Кредобанк 💰 / Відгуки про Кредобанку 📝 / Некомпетентність, відсутність клієнтоорієнтованності