Дискримінація переселенців

alx 20 лютого 2017, 19:27
При оформленні іпотечних кредитів для вимушених переселенців з окупованих територій банк додає останнім пунктом додаткову вимогу — протягом місяця змінити прописку за новою адресою. При порушенні цієї умови відсоткова ставка збільшується на 5%. Для мешканців з підконтрольних територій такий пункт договору відсутній. Керівництво не може вмотивовано пояснити з чим це пов´язано окрім загальних фраз, наче банк несе додаткові ризики співпрацюючи з такою категорією клієнтів. Спроби переконати керівництво, що «неправильний» штамп в паспорті може суттєво ускладнити тимчасове перебування по ту сторону лінії фронту і навіть наразити на небезпеку, ні до чого не призвели.

Враховуйте це коли спокуситесь на трохи нижчій відсоток по кредиту, адже на відміну від Кредобанку, в інших банках не важливо ваше походження. Мені фактично викрутили руки, бо банк дуже повільно готував документи і я ризикував порушити договір з продавцем і втратити задаток, тому мав погодитись на такі умови. В результаті сплачую зовсім неконкурентні відсотки.

20 лютого 2017, 22:48
И какой же вы переселенец, если не желаете регистрироваться на украинской территории и даже готовы на этом терять деньги.

Значит поездки в ОРДО перевешивают потерю 5% по кредиту.
21 лютого 2017, 11:03
Я з Криму. Більшість проблем вирішилася, якби я отримав російський паспорт, але я цього не роблю принципово. Український паспорт з кримською пропискою поки ще дає мені статус «свого» при перетині кордону. Також маю намір продати тамтешню власну квартиру, але тоді мав би сплатити податок у 30% від її вартості як «іноземець». То ж ви праві, втрати у 5% річних менші за третину квартири. Проте, я би на радив звинувачувати мене в меркантильності, бо якщо подивитись з іншого боку, то я додатково плачу 5 тис.грн. щомісяця аби тільки не стати зрадником набувши російського громадянства. А Кредобанк фактично примушує мене до цього. Повірте, гроші для моєї родини не зайві, але я б радше їх волонтерам віддавав, аніж банку.
21 лютого 2017, 16:51
С Крымом конечно ситуация несколько хуже.
Знакомые оставили «крымскую» регистрацию только у одного члена семьи — на котором числится недвижимость.
Остальные перерегистрировались на материке.
В каждой семье — по-разному.
21 лютого 2017, 17:14
Тут така справа, що я є єдиний власник нерухомості — і тут, і там, та й банк взагалі забороняє без узгодження прописувати будь-кого з членів родини.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку