Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити

Забирають гроші з депозиту!

×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
Підписатися
Знімають гроші з депозиту собі!!!
В банку був тільки депозит, і банк за не активність рахунка, десь за півроку, з депозиту зняв 250 грн!!!
Не кладіть в ізі свої гроші, бо поки депозит полежить у банку, банк все спише собі за не активність рахунка!!!

Банк просто знімає гроші З ВАШОГО ДЕПОЗИТУ собі!!!

Після перших безкоштовних 3 місяців — 50 грн потім за кожний місяць на 50 грн більше тобто і 100 і 150 і 200 і тд. грн за місяць!!!
Ніяких транзакцій по картці у застосунку не показує, це написала служба підтримки на моє питання «де мої гроші»?

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Головна / Банки України 🏦 / izibank 💰 / Відгуки про izibank 📝 / Забирають гроші з депозиту!