Забирають гроші з депозиту!
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
В банку був тільки депозит, і банк за не активність рахунка, десь за півроку, з депозиту зняв 250 грн!!!
Не кладіть в ізі свої гроші, бо поки депозит полежить у банку, банк все спише собі за не активність рахунка!!!
Банк просто знімає гроші З ВАШОГО ДЕПОЗИТУ собі!!!
Після перших безкоштовних 3 місяців — 50 грн потім за кожний місяць на 50 грн більше тобто і 100 і 150 і 200 і тд. грн за місяць!!!
Ніяких транзакцій по картці у застосунку не показує, це написала служба підтримки на моє питання «де мої гроші»?