Блокування карти

Василь Масляник 29 червня 2023, 15:24
Вітаю спільнота. Хочу поділитись своєю історією про співпрацю з даним банком. Даний відгук відображає поведінку банку. Я не обвинувачую сам банк, або його партнерів, а тільки описую ситуацію в якій може опинитись кожен з клієнтів який тримає особисті кошти на рахунках даних банків.
Мною було відкрито карту sport bank. Досить довго я користувався послугами. Але в один із днів кожен з вас, як в даний час і я може зайти в додаток та не зможе здійснити вихідні платежі, поповнення толефону, переказ на інші карти і т.д в звязку з блокуванням вихідних платежів по карті. Служба підтримки sport bank приємним голосом відішле вас до іzi bank пояснивши що вони не в змозі вирішити вашу проблему. В свою чергу izi bank приємним голосов вам скаже: «в звязку з підозрою про шахрайські дії вашу карту було заблоковано». При цьому ніхто нічких пояснень про яку з операцій виникла підозра вам не надасть. Ви маєте чекати на електронного листа поки компетентні співробітники банку не сформують до вас перелік запитань. За цей час, ви не зможете скористатись власними коштами, якщо навіть це у вас вони є останніми. Наголошую, що я тільки описую ситуацію яка трапилась зі мною. Які питання буде задавати банк я ще не знаю. Думаю, що їїх цікавить приватні переписки про перерахунок коштів між членами сім' та друзівї, де, хто і що і за скільки купляв своїм коханкам)) З одної сторони це звучить як жарт, але як можна пояснити що задане питання «яка з даних операцій для банку є підозрілою» я відповіді не отримав. Можливо поповнення рахунку 6 місяців назад)). Як я писав вище, що я нікого та ні в чому не звинувачую. Цей відгук відображає тільки випадок який трапився зі мною. Думаю найближчим часом, а можливо й через деякий довгий час я обовязково напишу про результати даного випадку. Надіюсь це допоможе українцям під час війни, коли кожен думає як вижити прийняти правильне рішення де, та яким чином зберігати власні кошти, якщо звісно щось ще залишилось. Або методичка як їх втратити. Ще невідомо. Обовязково напишу про результат вирішення даної історії. Мирного неба всій Україні

29 червня 2023, 15:47
Очень странная ситуация. Если бы банк объяснил, в чём заключается мошенничество, например, покупателем куплен товар, а жертва мошенничества его не получила, жертва мошенничества отправила деньги, но ошиблась с реквизитами и т. д. Но, с другой стороны, «жертва мошенничества» возможно и не является жертвой, а хочет просто отомстить или напакостить тому, кому заблокировали карту. В случае с «мошенничеством» банк должен порекомендовать «жертве мошенничества» обращаться в полицию. И только по запросу полиции предоставить материалы, которые якобы содержат признаки мошенничества
29 червня 2023, 17:24
Дорогой автор. А зачем вы дублируете один и тот же пост ? Вы же уже это писали в разделе «Спортбанк» . Или два раза напишите — то и шансов на благополучный исход в два раза больше?
Сомнительно

Теперь по делу. Увы , но сейчас у банков очень большие права , что касается финмониторинга . И что не очень удобно — банки ВООБЩЕ НЕ ОБЯЗАНЫ отчитываться о причине мониторинга.
А то очень многие ошибочно думают , что банк и предупредить заранее должен, и причины назвать, и отчитаться .
Увы , но это не так.

И ДАЖЕ БОЛЕЕ. У банков сейчас очень широкие права и на финмониторинг они могут затратить до 180 дней (если я не ошибаюсь)
29 червня 2023, 17:51
Пост продублирован после звонка сотрудника sportbank и обяснения, что они никак не могут повлиять на разблокировку карты. это может сделать только izibank. На счет благополучного исхода))), это не так. Я реалист и в какой то мере смирился с утратой этих средств. Все будет зависеть от заданных вопросов. В любом случае предоставлять накладные о моих взаимоотношениях с партнерами или покупки товаров, продуктов для близких мне людей, если такие не запрещены законодательством Украины требовать не правильно. Пост написан для тех, кому при открытии счета специалисты банка о таких ситуациях умалчивают. Да, я согласен что есть договор с банком. И каждый обязан с ним ознакомится. Но ведь мы с вами в большинстве простые люди. Возможно я ошибаюсь, но мало кто изучил все юридические тонкости указаные в договоре)). Да и выбор то невелик. Согласится или отказатся)
3 липня 2023, 13:07
Ответ Sportbanka по этой ситуации удивляет: «Відповідно до пункту договору 7.1.23. Банк зобов’язаний зупинити фінансові операції у разі виникнення підозри, що вони містять ознаки вчинення кримінального правопорушення, визначеного Кримінальним кодексом України.». То есть получается, что это не обязательно может быть финмониторинг, а всего лишь «подозрение». Вообще-то всякие подозрения в уголовном правонарушении доказываются не банком, а правоохранительными органами в суде. Только суд определяет, есть уголовное правонарушение или нет. Пункт 7.1.23 договора противоречит действующему законодательству.
3 липня 2023, 13:27
Увы, но сейчас, с одной стороны, банкам дали очень много прав, вплоть до блокировки счета клиентов. А с другой стороны, на банки давят и НБУ и Минфин с требованием жёстче мониторить счета клиентов, движение их средств. Причем вроде как благая причина — перекрыть связи с преступными средствами и с российскими. Но у нас же все через Ж...- с водой всегда выплескивают и ребенка
4 липня 2023, 14:53
Коротко продовження даної розповіді. Блокування карти 28.06.2023. Сьогодні 04.07.2023. Банк мовчить, позвонити або написати листа як я розумію в них нема потреби. Три звернення в службу підтримки результату не дало. Мабудь дуже зайняті. Чекаємо.
4 липня 2023, 15:04
Так банк НЕ ОБЯЗАН ЗВОНИТЬ И ОТЧИТЫВАТЬСЯ . Почему вы убеждены в обратном .? И другой вопрос — у вас всего неделя от начала блокировки прошло, а банкам даётся до 180 дней, в зависимости от ситуации, для проверки. Так что непонятно ваше возмущение. Всего то неделя прошла
4 липня 2023, 21:11
Ну да. По Вашему банк может заблокировать личные средства клиента без обяснения причин на 180 дней? Ну конечно может) У нас все возможно. Хорошая реклама. Все несем кровно заработанные деньги в банк))) БАНК НЕ ОБЯЗАН? Ну что же. Первое обращение в службу поддержки, получил ответ: «Вы получите электронное письмо от банка. Максимальный срок до 3х дней». Второе обращение в службу поддержки по истечению 3х дней, получил ответ: «Вы первый раз обратились после обеда, соответственно отчет идет с следующего дня. Крайний срок получения ответа от банка в понедельник». Сегодня вторник)). Да я и не говорю, что банк кому то, или что-то должен, или чем-то обязан. Я описую ситуацию в которой нахожусь я. Поскольку все сотрудники банка работают по инструкции, то думаю с такой ситуацией может столкнутся каждый. Думаю многим интересно о конечном результате.
5 липня 2023, 22:40
Ну ось і все… Цікава була історія … Після декількох спроб довідатись про конкретну причину блокування IZIBANK попросив звернутись до SPORTBANK. Той в свою чергу вислав перелік запитань на які потрібно відповісти. Оскільки запитання стосувались третіх осіб, які не мають відношення до моїх відносин з банком, то розголошувати ці дані рахую не етичним та недоцільним як для банку так і тут. єдине що можу сказати це замовлені подарунки для моїх родичів, друзів тощо. Після чого банк вислав заяву про дострокове розірвання договору для підпису. В договорі потрібно вказати номер карти іншого банку для повернення коштів або залишити їх ТАСКОМБАНКУ. Термін розірвання договору 45 днів. Мабуть все. Попередній висновок. Вищевказані банки не збираються привласнювати власні кошти клієнта, так само як і пояснювати причини блокування карт або розірвання договору в односторонньому порядку.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank