Несанкціонований овердрафт при закритті кредитного ліміту

Три літри 3 грудня 2022, 5:35
Що може бути поганого у поверненні боргу? Здавалось би нічого. Але ізібанк може тебе оштрафувати навіть за це.

Взагалі не подобаються мені банки які заробляють на ціх хитростях з окремим проведенням грошей по картковому і банківському рахунку. Банк спеціально ховає інформацію про те що гроші ще недоступні, побачити це або взагалі неможливо, або можливо лише при спробі зняття грошей в банкоматі. Ізі звісно не единий хто так робить. Але зараз відгук про ізі.

Минулого місяця вирішив ліквідувати свій кредитний ліміт. Гарна це була ідея чи тупа — мова зараз не про це.

В суботу 5 листопада я переказав на карту с ощадного рахунку «заначка» суму яка дорівнювала сумі використаного кредитного ліміту. Тобто в мене на карті було 0 власних коштів і жодна копійка кредитного ліміту не використовувалась. Далі я змінів розмір кредитного ліміту через застосунок: встановив його в розмірі 0₴.

Вчора побачив в застосунку повідомлення що до 30 грудня мені треба сплатити декілька гривень мінімального платежу. «Який мінімальний платіж, в мене кредитний ліміт 0!» — подумав я.

Але дзвінок до служби підтримки розвіяв туман. Виявляється що переказ з «заначки» на картковий рахунок був проведений аж в понеділок 7 листопада. Таким чином коли я змінював кредитний ліміт і встановлював його в 0 я ніби повторно позичів ці гроші у банка оскільки на рахунку насправді ще був мінус хоч застосунок це ніде не показував, не попередив про це при зміні кредитного ліміту та дозволив зробити операцію з несанкціонованим овердрафтом.

Резюме: фінтех нажаль хворіє на болячки класичних банків, в чорному конкуренті такого не буває.

Danilich
Danilich
3 грудня 2022, 10:07
Ты ж решил попробовать кривой недобанк, обкатывай теперь хитрости, недоработки, глюки и скрытые проблемы необанка.
Три літри
Три літри
3 грудня 2022, 12:14
Обкаткаываю, о результатах пишу в отзывах.

Для этого отзывы и сделали чтобы можно было поделиться позитивным или негативным опытом пользования банком.

Курс валют в izibank

USD 41 41.4

Курс валют в izibank

USD 41 41.4
Головна / Банки України 🏦 / izibank 💰 / Відгуки про izibank 📝 / Несанкціонований овердрафт при закритті кредитного ліміту