Вже другий день не пускає в мобільний додаток ізі банку

mvi06 21 жовтня 2022, 11:43
Оновив додаток ізі. Після цього він перестав працювати. Таке вже два дні. Для чого випускати таке оновлення що не працює та створює проблеми клієнтам. Хоч би вже виклади на плеймаркеті стару версію, якщо не в силах виправити нову. Це показник відношення до клієнта. Ще не один банк собі такого не дозволяв.

21 жовтня 2022, 11:52
Підтверджую, аналогічна ситуація, як і у автора. Паде при запуску.
21 жовтня 2022, 12:03
Ось відповідь підтримки: «все ще зберігаються технічні складнощі в роботі застосунку з пристроїв android. ситуація є нетиповою, для її рішення потрібно більше часу. перепрошуємо за тимчасові незручності.»
21 жовтня 2022, 12:06
Я вчора чекав і нікого не турбував, але сьогодні вже друга доба, а вони ще нічого не зробили.
MrMan
MrMan
21 жовтня 2022, 12:45
Підтримка на прохання дати apk файл попередньої версії додатку відмовляє.
22 жовтня 2022, 9:15
Підтверджую дурдом якийсь я не можу використати свої гроші, бо додаток не робе, а пластикової карти немає.
22 жовтня 2022, 13:16
Так нічого і не зробили. Третя доба минає. Мабуть на вихідні пішли. Плювати вони хотіли на проблеми людей. Ось це і є показником чи можна в ізі тримати свої гроші. Валюту в цьому віртуальному банку зразу було зрозуміло що не треба тримати, а тепер висновок що і гривню краще не тримати.
priora7733
priora7733
22 жовтня 2022, 23:55
Не работает приложение сразу выкидывает, можно как-то и побыстрей настраивать свои программы
wilziwoo
wilziwoo
23 жовтня 2022, 8:56
Тому, що банкрутутати зібралися вони!)
23 жовтня 2022, 10:03
Наврядчи збанкрутують, але клієнтів загублять багато. Репутація заробляється роками, а втрачається дуже швидко після таких ляпів. Технічні проблеми бувають у багатьох банків, але ті банки оперативно їх вирішують на відміну від ізі.
23 жовтня 2022, 10:59
Спробував покласти апку на старий телефон, з Android 5, також вилітає при старті. Дивно, що проблему ігнорують. На відгуки у Google Play щодо неробочого додатку відповіді немає.
24 жовтня 2022, 10:16
Сподіваюсь що хоч сьогодні на 5 добу відновлять роботу додатку.
24 жовтня 2022, 23:45
Вже на їхньому сайті з’явилась можливість скачати стару версію.
24 жовтня 2022, 23:57
Так. Повідомили про це приславши повідомлення в Viber. Чого тільки не зробили це зразу, а тягнули стільки часу. Дуже не професійно.
SergeyNina
SergeyNina
28 жовтня 2022, 18:14
Ужас, дней пять не работало приложение что мешало выложить АПК непонятно. Сейчас все нормально после переустановки АПК вручную

Курс валют в izibank

USD 41 41.4

Курс валют в izibank

USD 41 41.4
Головна / Банки України 🏦 / izibank 💰 / Відгуки про izibank 📝 / Вже другий день не пускає в мобільний додаток ізі банку