Проігнорували заяву на закриття рахунку

rdjt 9 серпня 2022, 19:36
14.06.22 звернувся в Viber чат для закриття рахунку, для вирішення питання в чат приєдналася оператор Ольга, після декількох питань про персональні данні я отримав заяву яку потрібно надрукувати, поставити дату і підпис, потім відсканувати і відправити знову в чат (одразу видно, мобільній банк, зручність на вищому рівні). Через пів години надіслав в чат підписану заяву, тоді вже у відповідь на надіслану заяву приєдналась оператор Анастасія, більше ніяких повідомлень не було. Строк закриття рахунку в заяві вказаний 45 днів, сьогодні 09.08.22, тобто строк вже давно минув, мій рахунок все ще відкритий. Після звернення в чат сьогодні отримав відповідь «вашу заяву тоді не зафіксували, у нас вона не відображається», але ж оператор приєднується до чату тільки після отриманого повідомлення, як це і зробила Анастасія коли я надіслав заяву 14.06.22. По факту заява була надіслана, оператор приєднався і не зафіксував її, чи по своїй ініціативі, чи у них така методичка — мені не відомо. Сьогодні я знову повинен був провести маніпуляції з друком і сканом заяви та проставити актуальну дату. Сподіваюся 90 днів в сумі на закриття рахунку це достатній строк і банк впорається цього разу. Ні в одному банку не було таких проблем з закриттям рахунку. Моно котики — топ, ізі — зовсім не ізі.

Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
12 серпня 2022, 14:47
Я перший раз виявив бажання ще в жовтні 2021, в лютому відмовили у закритті рахунку у відділенні ТАС, в березні відправив заяву на електронку. мали закрити от цих вихідних так написали шо ой то вихідний тому буде в понеділок

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Головна / Банки України 🏦 / izibank 💰 / Відгуки про izibank 📝 / Проігнорували заяву на закриття рахунку