jasoyt 27 вересня 2021, 13:24
Недавно решила оформить банковскую карту дистанционно через «Изибанк». Была приятно удивлена, так как после заполнения заявки мне выдали карту через день. Процесс очень простой и быстрый — сфотографировала нужные документы и справки, а сотрудники банка быстро все проверили. Мне выдали небольшой кредитный лимит на 3000, пока что никаких проблем с работой карты не возникало.
oxsiqey 22 вересня 2021, 13:47
Відмовили в кредитному ліміті, хоча в принципі він мені не потрібен. Буду використовувати як дебетову і оцінювати інші переваги та кешбек. Для тих, хто бере карту тільки через кредит, можуть бути розчарування. В мене кредитна історія з минулими просрочками, тому я був готовий до такого рішення.
zbz460 15 вересня 2021, 14:15
Банк не клиент ориентированный, напоминает какую-то шарагу, где работает 2 максимум 3 человека.

Начнем с регистрации, после скачивания приложения все вроде как в других онлайн банках, сфотографируйте паспорт и тд, сделали это, через пару дней прислали, что не четкая 1 фотография, ок, переделали ее и загрузили, дальше ждем 1 день, 2 дня, 3 дня … ответа нету, статус «проверяем документы».

написали в поддержку, что уже неделя прошла, а никакого ответа нету, у нас спросили, являетесь ли публичной особой и когда можно Вам набрать — ответили в поддержку, вроде все ок, ждем.

Прошел 1 день, 2 дня, и мы забили на этой дело, через неделю написали им снова, в чем дело, не звонили, что и как делать? опять спрашиваю те же самые вопросы как тупой робот, публичная особа или нет и когда звонить… ответили опять на эти вопросы, прошла опять неделя никто не звонит … дальше уже пошел спортивный интерес, написали им снова опять все то же самое, так прошло 3 недели.

После 4-го обращения звонок в Viber, внимание с обычного номера телефона который к банку не имеет никакого отношения.

Вы серьезно? Viber? какая-то очень молодая женщина просит подтвердить данные, показать паспорт и тд… При этом всем при регистрации была авторизация по Дiя id, и далее моно банк id.

У супер банка нету денег на свою АТС для безопасности своих клиентов которая обойдется в баксов 100−200 в месяц, теперь очень обеспокоены, что отправили им свои данные, надеюсь не наберут кредитов…

Мобильное приложение на первый взгляд не плохое, но это только на первый, во время использования часто вылетает и это бесит, помочь никто не может и многий другой ужас, который описали другие пользователи.

Банк должна быть серьезная компания с хорошей защитой своих клиентов, а не IT на фрилансе, которые по живому пилят софт и похабно относятся к базе, каждый день обновляя приложение.

Возможно через пару лет этот банк и будет нормальный, но не сейчас, если хотите быть тестировщиком их софта — велком. Если где-то всплывут наши паспортные данные, то это первый подозреваемый в этом. Диву даемся, как им вообще дали лицензию, просто мрак.
dmitrech 14 вересня 2021, 2:40
Я совершил оплату в 17:03 13.09, в 17:10 позвонил в службу поддержки, так как я не вижу операции в приложении, оператор подтвердил что операция прошла и что мне надо ждать пуш уведомления, пуш мне пришел около начала первого ночи 14.09, мне интересно почему банк не может наладить процесс отправки пуш уведомления, еще есть проблема с отправкой денег, отправил деньги, вижу деньги пришли на другую карту «моно» изибанк до сих пор пишет что они у меня на карте, очень запаздывает выписка.
Alona12345 13 вересня 2021, 17:27
Жах, жах, жах izi банк. Сформувала два тижні назад заяву. Вже два тижні висить. Ніхто її не розглядає. Жах.
digiordi 10 вересня 2021, 21:57
В мобильном приложении Izibank не отображается покупка из супемаркета, совершенная пару дней назад. Позвонил в поддержку банка на номер 0 800 605 005. Там попросили проверить, есть ли транзакция в выписке. Сделал запрос на выписку, через пару минут получил выписку (pdf формат) по email и действительно транзакция есть в выписке. Но в мобильном приложении транзакции нет. Дальше начались пляски с бубном, типа, переустановите приложение, потяните экран вниз, и так далее. После 5 минут бесполезной возни стало ясно, что ничего это не помогает. Посоветовали отправить скриншоты в Viber и на этом попрощались. В итоге, проблема не решена и решать я не вижу дальше смысла. Я проинформировал о проблеме, но сотрудник не собирался оформлять bug report. Определенно, это ошибка в работе мобильного приложения, но почему поддержка не может оформить элементарный запрос на исправление ошибки для меня загадка. Полагаю, что причина в обычной некомпетентности сотрудников. Подожду какое-то время, если ничего не изменится с выходом новой версии приложения, то закрою этот карточный счет. Если элементарные функции мобильного приложения не функционируют, то не вижу смысла оставаться клиентом Izibank.

Прикладываю скриншоты:
— https://x0.at/sNp6.jpeg — показывает, что баланс 141.10 грн, при это была только одна транзакция на пополнение в 200 грн;
— https://x0.at/joQy.jpeg — показывает доходы в 200 грн, расходы — 0 грн, а баланс — 141.10 грн.

Как такое может быть?
dmitrech 7 вересня 2021, 15:01
Вчера 06.09.2021 Я решил получить виртуальную карту, скачал приложение по реферальной ссылке, мне предолжило сфоткать паспорт, мне его пришлось сфоткать 5 раз, так как приложение постоянно вылетало на начальное окно в котором надо сфотографировать паспорт, потом я ждал 20 минут, документы проверили, и запросили повторно сфотографировать ИНН, и так 2 раза, хотя на фото все нормально видно, в итоге прошел проверку Bank id, и пришел звонок на вайбер, девушка говорила на украинском, я попросил перейти на русский (мне удобнее на русском) но меня проигнорировала, во время прохождения верификации было очень громко слышно как она дышит в микрофон и это было не очень приятно. В итоге после этого еще 20 минут ждал, и приложение заработало, вывел я кешбек, в выписке операция появилась, но баланс сам не изменился, и так было 5 минут, при переводе аналогичная ситуация.
380663953545 3 вересня 2021, 13:50
Відмовляв кошти по номеру карти в додатку пише одна карта в чекові на емейл прийшла зовсім інша карта! Весь тиждень вирішують це питання обіцяють зробити все до вечора. Приходить вечір обіцяють зранку 🤦
Разів 10 обіцяли що все зроблять і близько 10 раз зі мною мав зв’язатися фахівець. По факту пройшов тиждень зі мною ніхто не зв’язався, нормально відповісти ніхто не може. Вся проблема в тому що я мав погасити кредит на сьогоднішній день сума відсотків в 125% перевищує суму яку я перераховував, просто жах!
Більше ніколи не довірю свої гроші цим клоунам, чекаю поки переведуть заблокую карту і викину її!!!
Друзі не довіряйте свої гроші даному банку!
Не банк, а клоунадо!
bringoff 1 вересня 2021, 22:40
Дисклеймер: я працював над Android-додатком певного українського «класичного» банку, реєструвався в деяких необанках зокрема щоб зацінити «конкурентів». Далі описую мої претензії як клієнта, без спроби дискредитувати, просто спостереження. Тим більше, з сам з банку я досить швидко звільнився, в тому числі через те, власне, що це банк. Я певною мірою розумію джерела вказаних нижче проблем, уявляю запарку в процесах, спроби вгнатися за комплаєнсом, особливо якщо команда невелика. Та все ж монобанку справлятися вдається якось, і якщо вже робити йому конкурента, то хоча б не гірше. На жаль, виконання поки що на трієчку. І якщо «класичним» банкам це можна пробачити, враховуючи, що мобільний додаток — далеко не єдине місце перетину з клієнтом, то для необанка це недопустимо.

За місяць плюс-мінус активного користування зіткнувся вже з двома серйозними косяками.

— Перша проблема виникла ще при реєстрації. Програма вперто не хотіла пускати мене далі перевірки документів. Разів три спілкувався з підтримкою (яка, до речі, відповідає в рази повільніше, ніж у моно, хоча клієнтів у моно пропорційно більше), але нічим, крім видалення анкети і заповненням всієї бюрократії спочатку (підтримки «Дії» не завезли ще) вони допомогти не змогли.

Добитися реальної допомоги вдалося, тільки знайшовши знайомого знайомих розробника, працюючого в Izibank, на LinkedIn (до речі, цей спосіб дійсно працює, з Новою поштою у свій час одну проблему вдалося вирішити теж тільки так — мабуть, ще допомагає адекватний профіль там). Описав проблему, таким чином пробився через першу лінію підтримки, і вже наступного дня подзвонив хтось петраючий і повідомив, що при авторизації через BankId їм приходить мій старий паспорт, який я нещодавно змінив на id-картку. Тільки оновивши паспортні дані в іншому банку, вдалося завершити реєстрацію.

З одного боку, це не дуже частий кейс, допускаю, що про нього навіть не подумали. Але хоча б екран «невідома помилка» на такий випадок мав би бути, підтримка ж бачила, що щось у процесі зламалося. Додаток же впевнено рапортував, що мої документи перевіряються, і я добу чекав, вірячи в це, а потім вбив ще 3 дні, з’ясовуючи, хто там так довго читає мою анкету. Хто його зна, скільки клієнтів вони прогавили через такий затик при реєстрації. Навряд чи всі, як я, вирішували пробитися до кінця.

— Другий косяк більш абстрактний — стабільність роботи. За місяць використання я встиг застати і дводенну проблему поповнення картки переказом з монобанку (про що турботливо повідомили push-нотифікацією), і, що найсумніше, неможливість відкрити додаток на телефоні протягом кількох годин.

Про це детальніше. Спробував зайти в додаток десь в 19:30 (невідомо, скільки до того вхід не працював). Повисів секунд 30 на крутилці прогресу (десь тут мав би спрацювати локальний тайм-аут), кілька разів прибив додаток і відкрив заново. Безуспішно. AppStore підказав, що додаток оновився саме сьогодні. Ну явно десь накосячили. Перевстановлювати з нуля не став, бо ж телефон з сімкою, яку я використовую для банків, був не зі мною, авторизуватися все одно не зміг би. Записав відео, відправив у підтримку, яка підтвердила проблему і порадила… Спробувати після 22:00. По факту, не збрехали, — в 21:50 додаток все ще не пускав далі вводу пін-коду. Тобто більше 2 годин доступу до своїх коштів я не мав. На щастя, я хотів увійти, просто щоб перевірити рахунок, але якби треба було реально щось зробити з коштами, я б цього не зміг.

Після 22:00 про всяк випадок заглянув ще раз в AppStore, і моя здогадка підтвердилася — з’явилося ще одне оновлення. Після встановлення якого я увійти вже зміг. Так що цілком вірогідно, що справа таки була у міграції даних. Яку не завадило би протестувати, до речі, тим більше що з iOS набагато менше, ніж у Android, можливих варіацій софту і заліза. Претензія і до підтримки знову — здається, без оновлення «спробувати після 22:00» не допомогло б. Могли би і чесно сказати, що, мовляв, ми вже працюємо над виправленням, слідкуйте за оновленнями, скоро має бути. Автоматично воно могло встановитися не дуже і оперативно.

Як бонус, мені не схвалили кредитний ліміт, взагалі ніякий. Мені він не треба, справляюся поки і так, але той же Sportbank, в якому я теж з цікавості реєструвався, 5000грн ліміту виділив.

Висновок: ідея ок. Виконання шкандибає. Як основним банком користуватися я б не став. Як додатковим — ну, як одяг і взуття беруть дітям «на виріст», так і Izibank можна собі завести і поки що просто спостерігати да розвитком.
Egora1202 27 серпня 2021, 18:14
Банк заблокировал полностью все счета за сомнительный долг 1000. По запросу исполнительной службы. Даже никто не стал разбираться. Значит я разберусь. Больше мне услуги этого банка не нужны. Будьте бдительны!
29 серпня 2021, 10:23
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 29.08.2021).
t1peper 9 серпня 2021, 19:37
Можно понять, что приложение сырое, но у них даже бэкоффис работает некорректно. Просто очень слабый сервис и один из худших банков в Украине, с которым можно потерять деньги

Если кратко, то проблемы с которыми я столкнулся:
1. Не возвращают деньги с холдов в течении 30 дней (в нормальных банках не больше 7−10 дней)
2. После снятия заморозки, средства попадают каким-то образом не на карточный счет, а в «кешбек», с которого нужно заплатить налог в 19.5%. Почему я должен платить налог на прибыль с моих же замороженных средства???)))

И понятное дело, что если их команда не понимает, что они делают, то и от саппорта помощи адекватной нет. Закрою счет после того, как удастся вывести деньги с этой беды
Zeno 6 серпня 2021, 12:41
Дуже гарний інтерфейс банку зручне користування цікавий помаранчевий колір можливість підвищувати кредитний ліміт що ще побажати для приємного користування воістину izi
akwa1337 6 серпня 2021, 0:57
Разрекламировали мне этот банк друзья, в частности хотелось попробовать из-за возмможности добавления виртуальных карт. Но не тут то было. Сегодня 05.08, подал заявку, висела целый день пока не обратился в поддержку, ответ убил: «У вас паспорт скоро кончается, когда обновите подайте заявку». Это полный бред, паспорт действительный до 11 августа, какого, спрашивается, перепуга, официально зарегестрированный в государстве банк не принимает государственный документ? Неизвестно.
ssts 5 серпня 2021, 0:34
Пользуюсь несколько месяцев. Карту получил в точке выдачи без проблем. Кешбек, практически на все покупки, чистыми 1%. Приложение работает без нареканий. С карты на карту деньги ходят на вход и выход без комиссии. Поддержка на вопросы в чате отвечает. Депозит разместил. % на остаток по карте приходит.

Вообщем, всё работает, как ожидал
TAMARA2014JIL 3 серпня 2021, 9:35
Мені все подобається все дуже зручно і зрозуміло
3 серпня 2021, 10:18
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 03.08.2021).
Три літри 29 липня 2021, 10:24
Відкрив рахунок в Ізібанку зимою, невдовзі після офіційного запуску. Спочатку мав картку без кредитного ліміту, весною вирішив що не завадить — банк не відмовив.

В травні в перший раз скористався кредитним лімітом і тоді все наче вийшло добре — у червні з’явилась інформація про те скільки треба сплатити до кінця місяця, погасив цей борг і спокійно користувався карткою далі. Деякий час картка була положительним балансом, але десь 29−30 червня знов пішла в мінус.

Першого липня побачив повідомлення про те що потрібно сплатити мінімальний платіж до 30 липня. Але ж на той самий час мінімальний пратіж вже був сплачений, про що свідчить інформація зі сторінки кредитного ліміту. Тож я не звернув уваги вирішивши що просто розсилка повідомлень була сформована раніше, до того як був перерахований обов’язковий платіж.

Але в середині липня таке повідомлення з’явилось знов. Тоді я вирішив поспілкуватись з підтримкою бо тут щось одне з двох: або застосунок банку невірно відображає мені мою заборгованність, або банк помилково розсилає попередження клієнтам які насправді немають боргів перед банком. Служба підтримки відповіла що заборгованності в мене немає і сплачувати нічого не треба. Ну О К, добре.

Але сьогодні я знов отривам таке повідомлення
І знов на сторінці кредитного ліміту немає ніякого боргу — наступна сплата до кінця серпня, не липня.

Знов поспілкувався зі службою підтримки, знов отримав підтвердження що боргу в мене немає. https://x0.at/gytf.png
Але проблема з повідомленням є.

Не маю бажання ставити експетимент, тож сплачу сьогодні цей нібито борг. Але усім клієнтам мабуть треба бути дуже уважними щоб випадковано не попасти в список боржників, ще й з передачей цієї інформацію до кредитних бюро.
overmind 17 липня 2021, 10:54
Не являюсь клиентом, но с определенного момента начал постоянно получать звонки от роботов с разных номеров с предложением оформить здесь карту. Задолбался блокировать их номера. Подобным способом вызовут только негатив к себе.
Gaicka 16 липня 2021, 14:49
Хамят. Не обслуживают без масок. Не дают необходимую информацию когда попросишь, например, страница сайта или другие площадки где можно оставить негативный отзыв. (Только звонки в из горячуюю линюю)

КРАЙНЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ —IziBank👎👎👎❌❌❌
melusinelonely 4 липня 2021, 8:11
Как создать страницу так они сразу быстренько тебе наяривают, а как разблочить карту так нееее жди долго, говоришь прикольно, а за какие деньги тебе есть и жить.
Ждите сидите
Тоесть я должна умереть пока вы там сидите и них**на не делаете
Никогда не пользуйтесь этим банком
7 липня 2021, 16:50
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 07.07.2021).
Andry22 1 липня 2021, 5:28
Відколи це слово «неграмотна» для вас нецензурна лексика? Написав Вікторії (її номер 8949) що вона не грамотна, вона написала що це нецензурна лексика і закрила чат
Хамство

Курс валют в izibank