Введення тимчасової адміністрації 27.01.2015

zaq123 27 січня 2015, 15:48
ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА ІНШІ КРЕДИТОРИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ІМЕКСБАНК»

На підставі постанови Правління Національного банку України від 26.01.2015 № 50 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ІМЕКСБАНК» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 26.01.2015 прийнято рішення № 16 про запровадження з 27.01.2015 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ІМЕКСБАНК» (код ЄДРПОУ: 20971504; МФО: 328384; місце знаходження: проспект Гагаріна, 12-а, м. Одеса, Україна) (далі – АТ «ІМЕКСБАНК»).

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ «ІМЕКСБАНК» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Северина Юрія Петровича.

Тимчасову адміністрацію в АТ «ІМЕКСБАНК» запроваджено строком на 3 місяці з 27 січня 2015 по 26 квітня 2015 року включно.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники АТ «ІМЕКСБАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

27 січня 2015, 16:21
Да вот и приехали. Но как то странно. Банк сам пишет на сайте о ВА, а ФГВФО молчит.
pmn19
pmn19
27 січня 2015, 16:38
Уже и на сайте фонда есть информация, просто банк оказался шустрее
27 січня 2015, 16:43
Спасибо!
27 січня 2015, 16:28
imexbank.com.ua/ukr/news/1112.html
Ingredo
Ingredo
27 січня 2015, 17:27
Я так понимаю теперь можно идти и забирать свои деньги по тихоньку? Начнут отдавать?
27 січня 2015, 18:43
Ну да, если деньги будут то с карт и текущих счетов можно будет через месяц (если не ошибаюсь) получать. Но активы уже вывели, в том числе продав кредиты ООО «Дасти». Так что если что зашло официально в банк, то кому то могут и выдать, а если зашли копейки то возврат будет проблематичным как при ВА так и потом. По ВАБу могу сказать что с 21.11.2014 года (введена ВА) до сегодня ничего никому не отдали (ждут окончания ВА 21.02.2015 если не продолжат). Так что увидем что тут будет.
paulball
paulball
27 січня 2015, 18:30
Поздравляю всех с появлением ясности ближайшего будущего на 4 месяца
27 січня 2015, 18:48
Спасибо! Но зачем так песимистично — 4 месяца, пока только — три. Пускай все привыкнут к этой мысли. А то знаете вроде бы и предупредили меня с банка о ВА, но как не хотелось верить и поэтому сегодня как то не по себе. В любом случае к этому шло, и любой конец чему то начало.
ineska1
ineska1
27 січня 2015, 18:52
Лед тронулся господа присяжные заседатели, будим надеяться не перспективу возврата денег в скором будущем, а по поводу ВАБа, то там я знаю, что кое кому по возвращали вклады через месяц, а кому то вообще не известно когда отдадут, как составляли очередь и почему так я не в курсе. Так что будим надеяться что в нашем случае хотя бы через 3 месяца вернут свои кровные!
28 січня 2015, 1:22
По ВАБу еще ни один вкладчик денег не получил. Так что не говорите такого… сама там варюсь
yarik555777
yarik555777
27 січня 2015, 19:29
А как будут выдавать вклады срок действия которые не закончились?
lukrom68
lukrom68
28 січня 2015, 0:09
В предпоследнюю очередь. Для примера ТерраБанк — через пять с половиной месяцев.
Оля Олечка
Оля Олечка
28 січня 2015, 12:05
А кредитов это не затронет? Так и остаемся должны Дасти? Или можно погасить при ВА в Имексе?
29 січня 2015, 0:09
30 січня 2014 року, МИ, ошукані вкладники Європейської держави йдемо у свій наступ і проводимо свою АТО операцію проти бездіяльності, свавілля, безвідповідальності керівництва ФГВФО, Міністерства фінансів України, НБУ — які своїми діями порушує право громадян України та всіляко сприяє власникам банків у розкраданні коштів
Досить нас грабувати!
30 січня 2015 року (п’ятниця) з 10.00 під ФГВФО збираємося біля Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за адресою: м. Київ, бульвар Шевченко, б.33 Г (район Цирку). Усі, хто не зможе знайти, з 9.30 до 10.15 години представник оргкомітету буде зустрічати вкладників на виході зі ст. метро Університет та централізовано проведе до адмінбудівлі фонду. Боротьба ще триває, чекаємо Вас!
Vika Chornaya
Vika Chornaya
31 січня 2015, 0:18
Подскажите, что делать, если депозитный договор не закончился до введения администрации?
Идти расторгать? И что потом делать: обращаться в отделение банка или в ФГВФО?
4 лютого 2015, 1:49
Ось правда про те, як нас КИНУЛИ!!!

Головна / Банки України 🏦 / Імексбанк 💰 / Відгуки про Імексбанку 📝 / Введення тимчасової адміністрації 27.01.2015