«Высокие» принципы и миссии «Великого Банка»!

22223333 12 грудня 2014, 9:11
Информация с сайта банка:
«ПРИНЦИПИ Висока якість і доступність банківського сервісу. Забезпечення стабільного, надійного і взаємовигідного співробітництва з клієнтами, партнерами та акціонерами.

МІСІЯ Банк прагне дотримуватися найвищих стандартів якості обслуговування клієнтів із застосуванням усіх інноваційних технологій. Прагнучи відповідати тенденціям світового банківського ринку, складне і технологічне ми робимо простим і комфортним.»

Уважаемое руководство «Имексбанка», где это все на деле? Или " тенденції світового банківського ринку, складне і технологічне ми робимо простим і комфортним.." — это выдача вкладчикам банка по 500грн в мес? Это отсутствие денег в кассе банка и в ваших банкоматах, что вынуждает клиентов Вашего банка бегать и «обчищать» банкоматы других банков, платя при этом комиссию из своего кармана?!

Пожалуйста, уберите с сайта эту галиматью или соответствуйте провозглашенным Вами «ПРИНЦИПАМ» и «МИССИЯМ»

Головна / Банки України 🏦 / Імексбанк 💰 / Відгуки про Імексбанку 📝 / «Высокие» принципы и миссии «Великого Банка»!