Мабуть останній пул кредитів від «Імекс банку»

Ambasador 24 червня 2020, 11:50
3-го березня відбулись торги на prozorro на яких було продано 13 744 договори. Придбала їх ФК «Фінрайт». Кому цікаво залишаю посилання де ви можете знайти свій договір по номеру. Паспорт активів на ФГФО http://torgi.fg.gov.ua/catalog/krediti/at_-imeksbank/214427/index.php?lang=ua
Тепер на скільки я розумію «Фінрайт» має законні вимоги по договорам, тобто ніяких ДГ і т.д.

Eleonora19
Eleonora19
24 червня 2020, 19:32
Http://torgi.fg.gov.ua/catalog/krediti/at_-imeksbank/211148/

Здравствуйе Аmbasador, но выше ссылка на торги и аукцион, где учавствовала ФК ДГ. Он прошел в декабре прошлого года. Конечно на «прозорро» пакет подписанных документов с ДГ слабый, нет нотариально заверенного договора и актов передачи. Только голый реестр. Как я понимаю, по мартовскому аукциону у продавца были оригиналы кредитных договоров и прочих первичных документов и он раньше не был продан другим компаниям, типа Дасти. Так что проблема с ДГ остается.
Ambasador
Ambasador
25 червня 2020, 10:15
Добрий день! Не знав про ці торги, бо там не було мого договору=) Але загальна кількість кредитів вражає. Колись ніби дзвонили з ДГ але не надали ніяких доказів на на право стягнення. Фінрайт ніби адекватніша компанія, можна вести діалог.

Головна / Банки України 🏦 / Імексбанк 💰 / Відгуки про Імексбанку 📝 / Мабуть останній пул кредитів від «Імекс банку»