імекс- дасті- довіра і гарантія

allaw55 6 лютого 2020, 19:44
Доброго вечора! Брала кредит в імексбанку в березні 2014р терміном на 2 роки.Погасила достроково в лютому 2015 року. Останій платіж був здійснений компанії Дасті на підставі повідомлення про відступлення прав вимоги від імексбанку(офіційне повідомлення з печаттю банку)Всі чеки про виплату кредиту збережені. 24 січня 2020 прийшла смс від компанії «довіра і гарантія», що мій борг по кредиту переданий цій компанії.На питання який борг через 5 років, якщо кредит був закритий відповідають, що Дасті шахраї, а яка ймовірність того, що ця колекторська компанія не передасть наші персональні дані іншій компанії через надцять років.Тепер почали дзвонити і нагадувати про борг підключили автовідповідач який дзвонить у вечірній час.Виникає питання на якій підставі наші персональні дані отримала колекторська компанія (кримінальна справа)

zlato1
zlato1
10 лютого 2020, 22:21
Доброго времени ! У меня такая же ситуация . Сумма 10500 грн . У меня нет таких денег . Я пенсионер . Что они себе придумали ? Как выйти с этой ситуации юридически правильно ? Можете написать мне? Спасибо