DG-DASTY-IMEXBANK

Zahrebelna 30 січня 2020, 12:52
Доброго дня! Точнісінько така сама ситуація, як в попередньому відгуці. Мені вдалося додзвонитися за номером, вказаним в СМС. Дівчина «з того боку» слухавки відповіла, що в мене борг 4 тис.13 грн. І якщо я найближчим часом сплачу гарантований платіж 1,5 тис. грн., то вона домовиться зі своїм керівництвом, щоб мені не слали СМС подібного характеру. Вислала на вайбер якісь посилання з інтернету: про суд, що визнав дії компанії «Дасті» неправомірними. Я сама можу надрукувати таку інформацію. Потім сказала зайти на сайт Фонду гарантування вкладів. Там інформація загального характеру про ліквідацію Імекс банку до 20.05.2020 року.А також про те, що всі платежі треба здійснювати на рахунки саме банку. Про компанію «Довіра і гарантія» взагалі жодної інформації ніде по цій справі. Я сказала, що піду в прокуратуру, нехай розбирається. А дівчині сказала, що платити буду, якщо буде відповідне рішення суду. Я все виплатила компанії Дасті, судіться з нею. Чотири роки пройшло І де гарантія, що ТОВ «Довіра і гарантія» не виявляться такими самими шахраями. Поки що СМСки припинилися. Що буде далі — час покаже. 4 тис. — не така велика сума. А дівиця ще настрахала, що якщо не буду платити — пеню будуть нараховувати. Знаєте, як на пенсіонерів, то така інфа подіяла б. Але поки що немає жодних документів і судових рішень — нехай доводять правомірність своїх дій.

Yulchik1987
Yulchik1987
1 лютого 2020, 10:05
Сама в такой же ситуации, отказалась им платить, дозвонилась в банк, сказали судитесь с дасти, к ним ничего не поступало, а на офф сайте дасти написано не платите. Уле типо звонили вместе 9 за день должна 15 тысяч, и у меня есть 25 минут, чтоб предоставить чек, людям, которые выехали ко мне по месту жительства. Никто не приехал. Что дальше делать не знаю. Кто нибудь консультиррвался по этому вопросу? В бюро кредитных историй написано, что я погасила
proneo2007
proneo2007
1 лютого 2020, 12:45
Https://t.me/kidaladastyimexbank Телеграмм канал и чат пострадавших от мошенников Ииексбанка - Дасти
Доброе время суток — ну наверно история также как и у всех кредит в 2013 погашен в 2016 со всем и чеками частью от Имекса и остаток на ООО Компанию Дасти и на данный момент компания ТОВ«Довіра та гарантія» в 2020 году требует внести сумму которая была уже погашена в Дасти (
По сему предлагаю собраться в сообщества - вот телеграмм канал создается + чат для общения