Банк-шахрай

Pervomaysk 2 липня 2011, 13:07
У Київському метрополітені дуже активно рекламували ІмексБанк. Відсоткові ставки — просто захмарні. У той час, як у інших банках ставка у національній валюті не перевищувала 18-19% при розміщенні вкладу на рік, то вони обіцяли 23%. Я вже спокусився і думав відкрити депозит на мінімальну суму, а по закінченні договору з іншим банком забрати там кошти і перенести їх в Імекс. Добре, що здогадася зайти в Гугл і набрати "Імекс Банк проблеми" та "Імекс Банк шахрайство". Почитав «теплі» відгуки вкладників і тепер ніколи в житті не понесу свої гроші цим пройдисвітам.

solinka
solinka
10 грудня 2012, 9:52
И Вы всерьез считаете, что написали отзыв о банке? «Я собирался вложить, но, почитав плохие отзывы (где даже не известно), передумал, так как поверил этим плохим отзывам. » Разве это Ваш опыт работы с банком?
Наберите в этом же стиле любое название банка+проблемы или +мошенничество и начитаетесь подобных отзывов, так как нет банков, которые идеально работают, и не бывает только хвалебных отзывов.
Тут люди пишут СВОИ отзывы о банке, а переписывать чужие, добавляя свои эмоции, несерьезно.