82375129 26 серпня 2022, 17:16
Я сплатив кошти на картку одного із банків через термінал i-box у супермаркеті Novus у Києві на проспекті Паладіна. Кошти так і не надійшли.
По запиту статусу на сайті i-box отримую ось таке повідомлення:

Шановний клієнт.
Ви здійснили оплату за послугою Поповнення картки. Платіж в процессі проведення
Квитанція №: P22N-M3G6-GHUJ-****
Дата та час: 26.08.2022 **:14:16

Сума: 5000.00 UAH
Ви можете переглянути квитанцію у додатку до листа або перейти за посиланням https://ibox.ua/api/web/v1/receipt/id/P22NM3G6GHUJ****
Дякуємо, що користуєтесь терміналами IBOX.

Це єдина інформація, яка у мене зараз є.
Техпідтримка не відповідає. Робот кладе слухавку. Боти також мовчать. Запит у Facebook також залишився без відповіді.

Я ДУЖЕ радий, що рОботи обіцяють вирішити проблему за три робочих дні з моїми останніми коштами, які планувалось витратити на ліки, АЛЕ:
опитавши деяких співробітників Новусу я вияснив, шо маме з цим терміналом постійні проблеми у клієнтів. Невже ніхто не здогадався його вимкнути від мережі поки не налагодять, щоб не робити проблем деякому відсотку клієнтів, які вирішили ним скористатись? Що бісить — так те, що поряд встановлено ТРИ таких саме термінали і з ними проблем немає.
По факту виходить, що збої є, i-box у курсі, але усім на*рати на це. Я завтра поїду у цей супер маркет та буду ініціювати його відключення будь-яким методом. Поліція та журналісти вже у курсі. Тепер у курсі і i-box.
Йде війна, а злочинна халатність так нікуди і не поділась у деяких…
Айбокс Банк (АгроКомБанк)
27 жовтня 2022, 11:32
Вітаємо!
Нам прикро, що ви зіткнулись з проблемами переказу коштів. Проте, хотіли б вас повідомити, що термінальна мережа ibox — це окрема організація, яка не є підконтрольна IBOX BANK. Транзакційний банк IBOX BANK немає доступу до інформації щодо переказів через термінальну мережу ibox та роботи терміналів.

Окрім того, через шахраїв, що посилили на окупованих територіях схеми використання банкнот, що вийшли з обігу, ми запровадили додаткові перевірки усіх транзакцій. Тому можливе тимчасове ускладнення проведення платежів, що раніше миттєво надходили до адресата, а саме впродовж трьох банківських днів.

Якщо у вас виникнули додаткові запитання щодо роботу банку чи складнощі щодо переказу коштів, просимо звернутись на гарячу лінію банку чи у месенджери соціальних мереж.

IBOX BANK Менеджер
IBOX BANK Менеджер
16 вересня 2022, 14:43
Вітаємо!
Нам прикро, що ви зіткнулись з проблемами переказу коштів. Проте, хотіли б вас повідомити, що термінальна мережа ibox — це окрема організація, яка не є підконтрольна IBOX BANK. Транзакційний банк IBOX BANK немає доступу до інформації щодо переказів через термінальну мережу ibox та роботи терміналів.
У разі виникнення питань щодо роботи банку, можете звертатись на нашу гарячу лінію чи месенджери у соціальних мережах.

Головна / Банки України 🏦 / Айбокс Банк (АгроКомБанк) 💰 / Відгуки про Айбокс Банк (АгроКомБанк) 📝 / У Novus (Київ, пр-кт Паладіна) один з терміналів усе ще продовжує робити людям проблеми