Залишили без копійки

eldanmon 15 липня 2024, 11:44
Якщо ви отримали картку онлайн, то ви стали жертвою «спрощеної ідентифікації» і ваши кошти будуть заблоковані банком, якщо річний (!!) ліміт в 400000 буде перевищено. Потім підтримка сухо посилає вас в найближче відділення на відстані 132 км по дорозі, неподалік від зони бойових дій, і До Побачення. Саме це сталося зі мною і моїми заощадженнями, які я можу лише спостеригати в цьому красивому додатку. Завантажуйте на свій страх і ризик. Шкода, не можна 0/5 оцініти. Як грошей в мене зараз.
Глобус
15 липня 2024, 17:09
Добрий день👋🏻
Для того, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання, прохання надати детальну інформацію та контактні дані для уточнення інформації та зворотнього зв’язку.

Звертаємо вашу увагу, що якщо Ви стали клієнтом Банку з використанням спрощеної моделі віддаленої ідентифікації, то згідно до вимог чинного законодавства України щодо спрощеної моделі віддаленої ідентифікації та верифікації та керуючись п. 3.10 Додатку №2 публічної частини Договору, для клієнтів, які пройшли віддалену верифікацію за спрощеним методом ідентифікації та верифікації клієнта (представника клієнта) у розумінні вимог Постанови №65 «Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу», Банком встановлюються наступні ліміти (обмеження):
— до 400 тис. грн. на місяць та до 400 тис. грн на рік (еквівалент) загальний ліміт на проведення видаткових фінансових операцій за всіма рахунками Клієнта в Банку;
— до 400 тис грн. (еквівалент) загального залишку за всіма відкритими Клієнту рахунками в Банку.

Згідно п.3.11 Додатку №2 публічної частини Договору, в разі досягнення клієнтом, щодо якого здійснено віддалену ідентифікацію/верифікацію, загального ліміту на проведення видаткових фінансових операцій за всіма рахунками на місяць чи рік, або загального залишку за всіма відкритими клієнту рахунками в Банку, Банк блокує видаткові операції за рахунками клієнта та пропонує клієнту здійснити верифікацію, що дозволить зняти встановлені ліміти (обмеження). Обмеження знімаються в разі проходження клієнтом необхідної верифікації.

Також, вже найближчим часом в оновленій версії застосунку можна очікувати процес дистанційного оновлення даних та проходження ідентифікації за повноцінною моделлю використовуючи Дія, про що ми обов’язково додатково повідомимо.

Три літри
Три літри
15 липня 2024, 12:27

Якщо ви живите поблизу зони бойових дій то куди ще вас посилати? В Ужгород?