Блокування рахунка

Олександр Гершун 10 липня 2024, 16:29
Доброго дня. Був заблокований рахунок, як пояснюєте, переліміт 400 000 грн. Сформував у Вашому додатку 2 дві виписки по рахунку. Одну з моменту відкриття рахунку по 31 грудня 2023 року, іншу з 1 січня по сьогодні в жодній з виписок не досягнута сума 400 000 грн. Чекаю розблокування рахунку для можливості користування своїми власними коштами

Глобус Банк
Глобус Банк
10 липня 2024, 18:57
Олександр, добрий день!
Дякуємо за звернення.
Наші спеціалісти вже раніше надавали Вам зворотній зв’язок з цього питання.

Також повідомляємо, що вже найближчим часом в оновленій версії застосунку можна очікувати процес дистанційного оновлення даних та проходження ідентифікації за повноцінною моделлю використовуючи Дія, про що ми обов’язково додатково повідомимо.

Сподіваємось, що сервіс, що надаватиметься банком в майбутньому, компенсує отриманий неприємний досвід.
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки.
Mel UA
Mel UA
29 липня 2024, 21:30
І так і не розблокують, це все у стилі #жовтелайно. Мені сказали їхати в Кам’янець Подільський, а живу в Хмельницькому, а ви не вкурсі там в Києві, що 120 км пішки не пройти, а потрібно заплатити, самі запухли жиром і все їм мало, а ти повинен їхати в Кам’янець Подільський для офлайн ідентифікації, виділіть кошти 300 грн туди-назад і я приїду, що таке 300 грн для ***?! Поясніть мені будь ласка.