Ніколи в житті не відкривайте тут нічого!!!

Aktor53 8 грудня 2022, 13:42
Відкрила картку, але через 30 хвилин відразу хотіла закрити. І що я тут відкрила для себе?)))
Щоб закрити картку меня треба їхати в друге місто!!!)))
В друге місто, Карл!!!
В воєний час. *** сидить в call центрі яке навіть не знаю, що таке Кривий Ріг, між іншим — місто президента!!!
Ближайше відділення Дніпро, чудово просто)
Зима, війна (бомблять), відключення світла (це я к тому, що відділення може не працювати) і мені їхати в Дніпро закрити картку, бо «поки не начісляють нічого, але це може змінитись».
Глобус
Банк Глобус 8 грудня 2022, 14:08
Доброго дня.

Дякуємо за Ваш відгук.
Аби розібратися в ситуації просимо у будь-який зручний для Вас спосіб повідомити Банк деталі даного інциденту.

Aktor53
Aktor53
8 грудня 2022, 14:12
Вибачаюсь, а що тут розбирати? Ви скажете по телефону щось інше? Ваш співробітник сказала «що не служба психічної допомоги» доречі! Це тіпа так нормально розмовляти? Це по перше. А по друге- ви закриєте мою карту якось ще?
Банк Глобус
Банк Глобус
9 грудня 2022, 17:38
Доброго дня!

Інформуємо, що в мобільному додатку GlobusPlus Ви можете заблокувати карту. Для цього необхідно вибрати відповідну картку, зайти в розділ «Інформація», і далі обрати «Заблокувати картку».
Закриття картки відбувається в автоматичному режимі, у строк згідно чинного законодавства України. Додаткових витрат за відкриття та закриття картки GlobusPlus, Ви не сплачуєте, а також у разі відсутності залишку власних коштів на рахунку, ніяких комісій та додаткових платежів Банк не стягує.
Також, Ви можете самостійно закрити картковий рахунок у відділенні нашого Банку, для цього необхідно буде написати заяву та мати при собі оригінали документів (паспорт та ідентифікаційний код або додаток «Дія»). Перелік працюючих відділень ви знайдете за посиланням: https://globusbank.com.ua/kontakty-rabotayushchih-otdeleniy.html

Нам шкода, що у Вас склалось негативне враження щодо обслуговування в Банку. Глобус Банк цінує лояльність своїх клієнтів, ми сподіваємось, що дана ситуація не стане перешкодою для нашої подальшої співпраці та щиро сподіваємось, що сервіс, що надаватиметься Банком в майбутньому, компенсує цей неприємний досвід.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
25 жовтня 2023, 14:08
Згоден якийсь недобанк, онлайн дають відкривати, а закрити дудки, ще і ліміту кредитного не надають, псують кредитну історію такими холостими зверненнями,і вибору картки немає, впихують кредитку спочатку аж потім дебетову можна відкрити, кажуть заблокуй, а через три роки рахунок закриється, то нафіга мені відкритий кредит в кредитній історії, картка заблокована, он в А-Банк я три рази підряд відкривав і закривав без жодних проблем, тим паче банк має право самовільно це зробити і морозяться

Головна / Банки України 🏦 / Глобус 💰 / Відгуки про Глобус Банку 📝 / Ніколи в житті не відкривайте тут нічого!!!