не уміють працювати

maximus911 5 вересня 2022, 13:05
Керівники відділення № 17 м.Чернівці не спроможні забезпечити наявність готівки UAH, що є грубим порушенням банківської ліцензії з надання фінансових послуг!!! Неодноразові звернення щодо купівлі/продажу валюти закінчуються повідомленням касира «на даний момент відсутні UAH, S, Є», або «можемо обміняти максимум 100 S». А поважний «діректор філії» оперує стандартною фразою «я не можу знати скільки готівки треба замовити на день»???
Власники/керуючі банківською установою, направте керівника і працівників відділення на стажування до «валютників-міняйлів» на будь-який ринок м.Чернівці, у цих «знаних діячів банківської справи» завжди є Гривні та валюта, послуги надаються швидко і якісно. Такий обмін досвідом роботи сприятиме покращанню кваліфікації і якості надання послуг філією «Глобуса».
Глобус
6 вересня 2022, 10:05
Доброго дня.

Дякуємо за Ваше звернення.
Наразі стостерігається певний ажіотаж щодо валютообмінних операцій.
Ми робимо все можливе аби задовольнити підвищений попит на дані операції.

Олегович Торба
Олегович Торба
5 вересня 2022, 14:00
Так йдіть до своїх «міняйлів» якщо в них все завжди є!в чому справа?звичайно якщо ви без попередження прийшли на відділення то валюти може і не бути в наявності!Я завжди роблю замовлення Відкрию вам секрет-з такою проблемою ви можете зіштовхнутись не тільки в глобусі.
jeykobxc
jeykobxc
5 вересня 2022, 14:49
Підтримую, тим паче під час війни взагалі все не радужно у всіх банках.