хамство і вимагачі і нелюди

ksanka4 19 січня 2016, 22:42
скажіть. кожного місяця я по 3 рази дзвоню на гарячу лінію питаю скільки і яку суму маю оплатити.маю прострочку за 2 місяці(перебувала з дитиною у лікарні).перезвонила сказали оплатити все разом до 26.01.2016 р.-919 гривень та сьогодні подзвонили на роботу до начальства там їм нахамили такий собі Сергей Николаевич Мановский тел.0688339158 представився як поліцейским по кримінальних питаннях.що на мене відкривають кримінальну справу по статті 190 а мошейнічество і тд. і тп.в свою чергу вислухала від цього хама погрози в свою адресу і в адрес мого начальства далі переказали зателефонувати на 0675546396 де мене передали в досудовий відділ в який сказав що я чуть не в федеральному розшуку і мені треба сплатати 550 гр. я сплатила АЛЕ вас навіть не можна назвативати людьми бо ви нелюди і все вам відплатиться тільки не подавіться щоб так людям які вчасно 2 роки сплачували кредит без затримок принижували і оббріхували .і в подальшому звертайтесь на українській мові і визначтесь чи я в розшуку чи в досудовому відділі.чи мені приїдете світло відрізати (самі незнаєте що говорите і до кого)
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 25 січня 2016, 18:02
Добрый день, ksanka4
напишите, пожалуйста, свой номер договора на адрес vv-tarasenko@forward-bank.com
Постараемся оперативно разобраться с вопросом.