Не регулярные платежи

gippocratus88 17 серпня 2015, 16:25
Добрий день. Кожний місяць я плачу по кредиту Форвард банку (бувають затримки, але плачу — затримки повязані. що з одного місця роботи мене скоротили, а іншу роботу я нашла тільки через з-ри місяця, але я ці всі місяці платила). Мій платіж кожного місяця складає 903 грн… але на жаль я не змогла його оплатити своєчасно і тільки сьогодні я змогла оплатити за прошлий місяць 600 грн., мій борг перед банком складає на сьогоднішній день 303 грн… Я все розумію і не знімаю з себе відповідальності, як не важко я плачу. Сьогодні мені зателефонували з банку Форвард о 15,00 і сказали, якщо я сьогодні до кінця дня не заплачу 303 грн. мій договір буде закритий. Я попросила. що 23,08,2015 року я заплачу борг за попередній термін + платіж за ций місяць (303+900=1203грн.), який я внесу 23,08,2015 року — мені відповіли, що банк і так іде на поблажки і більше нічого вони чути не хочуть і поклали слухавку. Моє питання: Чи може банк розірвати договір при таких обставинах?

sanch ☺
sanch ☺
18 серпня 2015, 8:46
Спросите у коллектора, что такое «закрыть договор» и где они его закроют, в сейфе :)
Есть понятие расторжение договора, может быть предусмотрено в условиях договора или по решению суда.
Банк может инициировать расторжение договора и обратиться в суд. Но есть целый ряд причин по которым банку это делать невыгодно.
Не обращайте внимание на звонки от третьих лиц (коллекторов), за банком закреплены № телефонов (см. на сайте банка), все остальные звонки старайтесь их игнорировать.