nata198069 24 березня 2015, 15:38
мій чоловік не платить вже другий рік… як тільки почалися ці всі заворушки в країні він втратив роботу і перестав платити… звонили… угрожали… смс слали такі що читати страшно… але за півтора роки вони нічогоне зробили… навіть до суду не подали… томущо кому дають кредитну картку повина бути страховка.....і якщо людина втрачае роботу… чи е якісь інші проблеми страховка покривае кредит!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
24 березня 2015, 18:24
Шановна nata198069!
Дякуємо Вам за звернення.
Послуги страхування не є обов'язковими і підключаються у момент оформлення кредиту лише у випадку згоди клієнта.
У разі виникнення додаткових запитань просимо Вас звертатися до Контакт-центру Банку: 0800 300 880 (безкоштовно в межах України), 583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн, — плата за з'єднання (з ПДВ, без збору до ПФ), 044 390 95 95. Skype: forward-bank
Полезный комментарий
sanch ☺ 26 березня 2015, 8:21
Они ждут, чтобы сума побольше выросла либо им не выгодно судиться из-за такой суммы.
Срок исковой давности по %, пеню, штрафам — 1 год, по кредиту 3 года, если иное не установлено в кредитном договоре.
Мінфін
Відповідь адміністратора
2 квітня 2015, 16:14
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 02.04.2015).

24 березня 2015, 19:40
Не платите? И правильно делаете!!! Я уже этим почти 3 года не плачу!!!
nata198069
nata198069
25 березня 2015, 7:42
И что они ничего не делают????
sanch ☺
sanch ☺
26 березня 2015, 8:21
Корисний коментар
29 березня 2015, 15:41
А что они смогут сделать? Звонят периодически, всякую ахинею несут! Номер телефона в черный список и все! В суд пусть подают, там их проценты быстро аннулируются, а телом кредита по решению суда будет заниматься государственная исполнительная служба, а они себя ведут вежливо, да и на банк им насрать. Короче не платите и все, у них юристов не хватит, что бы со всеми судится. Думаю банку не долго осталось! А разговоры, что их кто то покупает! Это смешно, какой инвестор вложит деньги в этот помойный банк!!!