Вимагають

taras81 5 лютого 2015, 16:03
Маю кредит в даному банку до остайнього часу сплачував, все вчасно зараз настали часи коли не маю можливості вчасно платити і є заборгованіст дзвонять так звані працівники які не хочуть від рекомендуватися і погрожують заявами в міліцію, про шахрайство, що я не вихожу на звязок і тому подібного хоча завжди є на звязку розберіться будь ласка зі службою
Форвард Банк (Forward Bank)
5 лютого 2015, 18:20
Шановний taras81!
Дякуємо Вам за звернення.
Для перевірки викладеної інформації щодо некоректного поводження від імені Банку, просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору, а також номерами телефонів, на який і з якого надходять дзвінки, направивши ці відомості з посиланням на даний відгук на e-mail Банку: 0800300880@forward-bank.com
Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу Банку для вивчення та відповідного реагування.

taras81
taras81
12 лютого 2015, 14:13
Сьогодні знову були дзвінки з погрозами, ледве випитав фамілію працівника банку Мельник Наталія Вікторівна, вчора одну заборгованість провів оплатив всю суму, сьогодні знову дзвонять та надходять смс повідомлення з непонятного номеру 0933641743 з погрозами про конфіксацію майна хоча договір мене без майнових застав, навчіть коректної поведінки працівників банку які не вміють розмовляти з клієнтами в мене кредит на 10 тис. грн за два роки я одних відсотків сплатив на цю суму так що ваші працівники заради цього мають поводитись коректно оскільки їхня зарплата частково залежить від мої виплат. Якщо виникають якісь питання не хай подають до суду ні то я звернуся з записами телефоних розмов і з смс повідомленнями у відповідні органи