ХАМИ

Марьян Марушка 11 січня 2015, 20:46
При оформленні кредитної угоди працівник відділу перевірки максим (0443930457) відверто звинуватив у брехні мотивуючи це особистими результатами своєї перевірки. І хамство просто зашкалювало. Це при тому що ми ще навіть не стали їхніми клієнтами. Як виявилось, для нас, на щастя
Форвард Банк (Forward Bank)
12 січня 2015, 9:44
Шановний Марьян Марушка!
Дякуємо Вам за звернення та щиро шкодуємо, що обслуговування залишило у Вас негативні враження.
Для перевірки викладеної інформації щодо коректності звернення працівника Банку, просимо доповнити відгук інформацією про те, коли та до якого підрозділу Банку Ви зверталися, ПІБ співробітника Банку, а також Вашими повними ПІБ, направивши ці дані разом з посиланням на цей відгук на e-mail Банку: 0800300880@forward-bank.com
Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу для вивчення і відповідного реагування, а результати перевірки будуть направлені на покращення якості обслуговування клієнтів.

eld2014
eld2014
11 січня 2015, 21:13
Это бывает не только в этом банке.

Меня в другом банке обвинили что я родился не в Украине.
sandiLeo
sandiLeo
12 січня 2015, 7:26
Благодарите Бога.
Марьян Марушка
Марьян Марушка
12 січня 2015, 13:28
Шановний працівник банку, я дякую за надану можливість скористатись скринькою для скарги, хотілося би отримати інформацію що до самої процедури розгляду таких звернень. В який термін відбувається розгляд, чи передбачено інформування в процессі або по результатам розгляду, також хотілося б отримати інформацію що до ідентифікації працівника Вашого банку. Достатньо лише його імені, чи можна отримати службовий номер чи посаду?
Forward Bank
Forward Bank
12 січня 2015, 16:37
Шановний Марьян Марушка!
Дякуємо за уточнення.
Скарги та звернення розглядаються у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».
Відповідь буде надана Вам по електронній пошті у робочому порядку.
Для розгляду скарги достатньо вказати місто, підрозділ Банку, дату Вашого звернення та, за можливості, ПІБ працівника, який Вас обслуговував, та Ваших ПІБ.