Меня банк устраивает.

Melik 4 листопада 2014, 15:20
Меня банк устраивает. Сначала оформил беспроцентный кредит на бытовую технику. Выплачивал вовремя, проблем не возникло. Год назад открыл депозит на год в грн. Проценты выплатили, всё о.к. Правда навязывали открыть новый депозит в отделении (до этого был онлайн), я не согласился. Сейчас на остаток начисляют 15 %, считайте условия прошлогоднего депозита, но деньги я могу забрать в любое время без потери %. Короче, банк как банк — просто нужно постоянно контролировать свои издержки.

4 листопада 2014, 21:11
Фантазии у вас не хватает. Вот я заметил сотрудники пишут одно и тоже, может это один и тот же :)
Открою для тебя ИСТИНУ, беспроцентных кредитов не бывает)
4 листопада 2014, 22:27
Ха-ха! На техніку і без відсотків?! А як же страховка і т.п.? Треба ж тут щось хороше про цей банк написати, от і пишуть все, що в голову прийде. Думають, що люди тупі…
Сьогодні моя знайома ходила в банк, щоб дали ій документи про те, що банк РС став Форвард, з мокрою печаткою, бо не знає кому платить кредит… Відповідь іі вразила… таких документів вони не дають, а сам банк змінив тільки назву, політика і власники не змінилась. Я це раніше знала, що банк змінює тільки назву, в зв'язку з ситуацією в країні, але те, що про це спокійно говорять працівники вражає. Ми як віддавали гроші росії, так і віддаємо!!!
5 листопада 2014, 12:34
Шановна TT82!
Ви володієте недостовірною інформацією.
Ознайомитися із документами, що підтверждують зміну найменування Банку — зміни до Статуту, виписка з ЄДР — можна на сайті Банку: www.forward-bank.com/about/licence/
Звертаємо Вашу увагу, що подальша реалізація бізнес-стратегії Forward Bank в якості ключового гравця на ринку обслуговування фізичних осіб України передбачає продаж акцій українського банку групі європейських і американських інвесторів. Ребрендинг передує продажу 100% акцій Forward Bank групі європейських і американських інвесторів, укладання угоди про продаж знаходиться на фінальній стадії.
5 листопада 2014, 12:35
Також звертаємо Вашу увагу, що зміна найменування Банку та майбутня зміна акціонерів Банку на інвесторів з Європи та США, жодним чином не впливають на зобов'язання Банку перед клієнтами і зобов'язання клієнтів перед банком. Forward Bank, згідно нормам Цивільного кодексу України, є правонаступником ПАТ «Банк Русский Стандарт». Тому позичальники Російського Стандарту повинні виконувати свої зобов'язання, але вже на користь Forward Bank.
5 листопада 2014, 12:56
Вешайте лапшу дальше, финальная стадия у вас уже который месяц. Помните из мультика: если играть не умеют, то как бы оркестру не садится…
6 листопада 2014, 7:31
РС, ви можете писати, що завгодно, але у мене є знайомі, які у вас працюють. Інформацією я володію!!! Ви вже колись писали, що нічого спільного у вас з РС росії. Можливо, у майбутньому в банкуі будуть зміни, але зараз іх немає!!! І нових акціонерів пока також!!!