ВИМАГАЮ ПОЯСНЕННЯ

lolokoko202 18 жовтня 2014, 11:49
0933641711. 093777734. 0933641728 шановний банк поясніть яке відношення всі ці номера мають до мого кредиту а також яке мають право наносити мені моральний ущерб, обзивати, погрожувати і вимагати кошти, Я договір підписувала не з дибілами цими і всі смс я подам в прокуратуру на вас скаргу напишу, ніодного такого кончаного банку не має а працівники бидло, Де написано що ви маєте право так ставитись до своїх клієнтів в якому договорі ПОЯСНІТЬ? таке відношення тобто погрози, вимагання, образи несусуть за собою кримінальну відповідальність, Ніодин порядний банк недозволяє такого відношення до клієнтів як ВИ, Номер телефону ми надаєм банку а не посторонім які пишуть і дзвонять з погрозами, чому ваш банк роздає своїх клієнтів номера телефонів постороннім особам ХТО ВАМ НАДАВ ЦЕ ПРАВО?
Форвард Банк (Forward Bank)
20 жовтня 2014, 10:47
Шановна lolokoko202!
Співробітники Банку працють у строгій відповідності із діючим законодавством України. Усі дзвінки та повідомлення з боку Банку здійснюються з метою нагадування та надання рекомендацій і пояснень щодо необхідності своєчасного виконання зобов'язань перед Банком.
Як повідомлялось раніше, для проведення перевірки викладеної Вами інформації щодо некоректних звернень необхідні додаткові відомості. Просимо Вас доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору, а також номером телефону, на який надходять дзвінки та повідомлення, направивши ці дані разом із посилланням на Ваш відгук на e-mail Банку: 0800300880@forward-bank.com

Popadya
Popadya
20 лютого 2015, 15:04
У меня тот же вопрос.какое отношения имеют эти левые номер к моим взаимоотношениям с банком.Смс сообщение о визите по месту жительства и работы.Имеется просрочка, но не существенная.Получается банк передает персональную информацию третим лицам и нарушает условия договора
ffff666
ffff666
6 липня 2015, 15:54
Я не являюсь ни клиентом ни партнером форвард банка, но мне систематически приходят откровенно глупые сообщения от абонента с номером 0933641711, непрофессиональность работы этого человека просто ужасает. Так вот, наблюдать за такой работой коллекторов очень неприятно, так как это плохо влияет на эстетические чувства. А теперь вопрос к работникам банка: имеет ли вышеуказанный абонент отношение к форвард банку и какое?