Слава Україні--- Хана Русскому Стандарту!!!

lyudasja23 12 серпня 2014, 9:19
Це ж треба додуматись при просрочці в 10 днів звонити хамити і писати різні дибільні смс. «Приїде виїздна група і буде робити опис майна і Увага разом з працівниками міліції та ЖЕКУ будуть забирати майно! Мало того то ще й буде ВЗЛОМ квартири!!!!!!!» Ви що там всі ...!!! Я сама викличу міліцію на таких… і будете летіти дальше ніж бачите!!! Я підніму всіх на ноги!!! Вже діло принципу!!! І якщо вас сьогодні не закриють я завалю пошти всіх політиків відгуками клієнтів про ваш банк і їм буде дуже цікаво прочитати як банк погрожує клієнтам ополченцями днрі лнр!!! увас російський капітал і російський засновник і не пишіть що ви працюєте згідно законів україни!!! ви поза законом і ви про це знаєте!!! і перестаньте погрожувати людям, якби закон був на вашій стороні ви б давно на всіх подали до суду і згідно всіх законів розбиралися б з нами, але ж ви розумієте що ви в .....!!! вам лише залишається тільки погрожувати і психологічно давити на людейі ті в яких психіка не витримує біжать і платять вам!!! а поки ще останні дні як вам так подобається розважайтеся пишіть брєдові смс!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
12 серпня 2014, 10:25
Шановна lyudasja23!
Дякуємо Вам за звернення.
Для перевірки викладеної інформації щодо некоректного звернення від імені Банку, просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору, а також номерами телефонів, на який і з якого надходять дзвінки та повідомлення, направивши ці відомості з посиланням на даний відгук на e-mail банку: 0800300880@rsb.uа.

Звертаємо Вашу увагу, що Банк Руський Стандарт є українським суб'єктом господарської діяльності і працює в строгій відповідності до законодавства України. Усі співробітники Банку є громадянами України, виступають проти будь-якої агресії. Увесь прибуток, який отримується Банком, в повному обсязі залишається в Україні і йде на розвиток економіки країни, в тому числі на підтримку кредитних програм громадян, що живуть в Україні. Податкові відрахування в бюджет України за 2013 р. склали 16 млн грн. Витрати Банку в 2013 році на заробітні плати, утримання відділень, комунальні послуги – 527 млн грн.