Касательно звонков родным

sa88 3 червня 2014, 9:30
Згідно ст. 11 ЗУ «Про захист прав споживачів» кредитору, який звернувся з вимогою про погашення споживчого кредиту забороняється: звертатися без згоди споживача за інформацією про його фінансовий стан до третіх осіб, пов'язаних зі споживачем родинними, особистими, діловими, професійними або іншими відносинами зі споживачем — вчера 02.06.2014 в 16.44 был звонок с телефона 044 391 19 51 на номер моего брата 093-...-..-91 где вы открыто заявили ему о моем долге и просили передать чтобы я его погасила! Я не давала вам разрешения рассказывать о моих финансовых делах третьим лицам будь они даже моими родственниками!!! И к тому же у вас есть мои контактные номера телефонов — так вот еще раз для особо недоразвитых НАСТОЯТЕЛЬНО прошу общаться ЛИЧНО СО МНОЙ!!! Это во-первых!!! А во вторых:
Крім того, відповідно до частини 4 статті 19 Закону України « Про захист прав споживача» агресивної вважається підприємницька практика, яка фактично містить елементи примусу, докучання або неналежного впливу. Як агресивні, зокрема, заборонені такі види підприємницької практики, як здійснення тривалих та / або періодичних візитів до житла споживача, незважаючи на вимогу споживача про припинення таких дій або залишення житла; здійснення постійних телефонних, факсимільних, електронних або інших повідомлень без згоди на це споживача ( п.2, 3 частини 5 статті 19 цього ж Закону).
Заявления и жалобы на вашу организацию сегодня были отпралены в НБУ, огранизацию по защите прав потребителей и прокуратуру.

И напоминать мне ни о чем не нужно!!! У меня склероза нет!!!
Я ЗАПРЕЩАЮ ВАМ ЗВОНИТЬ МНЕ И МОИМ БЛИЗКИМ!!!

ЗА ПРЕ ЩА Ю!!!

n5555
n5555
3 червня 2014, 12:45
Пишите в нбу и прокуратуру(я написал) чем больше нас будет тем быстрее у них будет временная администрация и они уедут в расею
dissi
dissi
5 червня 2014, 19:48
Меня тоже бесит, у папы есть кредит который он исправно платит (показывал чеки, реально все в срок и даже больше мин суммы ). Сегодня мне какого то черта сначала СМС пришла а потом позвонили и сказали напомнить ему не забыть заплатить! Че за бред? Звоню папе он Грит дата минимального платежа до 10го! Нафиг наяривать родственникам если человек исправно платит??? Какие то дебилы!!!