Банк не дозволяє закрити рахунки з-за кордону

rovodnev 25 листопада 2022, 12:25
Я декілька разів звертався до банку з проханням закрити мої рахунки, так як ми з моєю сім'єю вимушені були виїхати з України і назад, на жаль, не повернемось. На всі мої запити банк відповідає, що потрібно прийти на відділення банку і написати заяву на закриття рахунків. Таке враження, що банк взагалі не розуміє, що це неможливо зробити, коли ти не в Україні, і при цьому відмовляється приймати заяву віддалено. Не дивлячись на постійні звернення, ніхто в банку так і не зміг розібратись в ситуації.
Форвард Банк (Forward Bank)
27 листопада 2022, 16:41
Шановний Ростиславе Олександровичу, вітаю!
Дуже розуміємо всю складність ситуації, але, на жаль наразі немає їншої процедури закриття рахунку, окрім особистого звернення до відділення банку та написання заяви.
Проте Ви все ж можете закрити рахунок дистанційно за допомогою звернення третьої особи із завіреною українським нотаріусом довіреністю від Вас, як клієнта банку.
У п’ятницю ми отримали від вас заяву та копії документів, які були передані співробітникам відповідного підрозділу. За результатами розгляду заяви, Вам буде надана письмова відповідь.
Бережіть себе та своїх близьких!

Zynq
Zynq
27 листопада 2022, 0:54
Если не планируете пользоваться услугами банка, отправьте письмо, с уведомлением о вручении (заказное) на юр.адрес банка.В письме укажите номер и реквизиты счета, номера и реквизиты карт.Укажите, что договор номер такой то, считать расторгнутым.Банк может делать, что угодно.Договор расторгнут в одностороннем порядке.
25 грудня 2022, 20:51
Кліент виїхав за межі країни тому про
«письмо, с уведомлением о вручении (заказное) на юр.адрес банка.»
краще забути…

Варіант фото-копії заяви по e-mail набагато доцільніший…
8 лютого 2023, 12:49
В связи с вводом ВА в Форвардбанк,
через месяц, а именно с 8 марта,
все счета клиентов, где сумма средств
меньше или равна 10 грн будут
автоматически закрыты.

Так что не стоит переживать — ваши
счета в Форварбанке будут закрыты автоматически.

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Банк не дозволяє закрити рахунки з-за кордону