Полный капец

vikki2879 5 листопада 2022, 15:47
Я нахожусь на временно оккупированной территории. Не могу зайти в приложение, поскольку требуют код, который отправляется на номер телефона, на котором нет связи, поскольку мы на оккупированной территории. Короче, круг замкнулся… Учитывая то, что на моем финансовом номере, подтвержденым в банке, находится и вайбер и телеграмме, я не могу никак не то что зайти в приложение, но и получить информацию по моему счету. И как быть теперь, вы что, совсем афигели? Почему не пришёл на карту депозит в размере 150 тысяч гривень, который закончился в августе этого года???
Форвард Банк (Forward Bank)
5 листопада 2022, 19:57
Вітаю, шановний клієнте! Аби розібратися в ситуації нам необхідна додаткова інформація. Надайте, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ (повністю), ІПН та контактний номер телефону. Дякую!
Бережіть себе 🙏 Разом переможемо!

5 листопада 2022, 18:39
Шановна Вікторіє, Вас вітає Forward Bank! Відповідь надається Вам така, тому що Ви звертається як не Клієнт Банка і перевірити де кошти з депозита,немає можливості. З повагою, Оксана ЗДОРЕНКО Фахівець відділу клієнтської підтримки Forward Bank Вот ответ!
5 листопада 2022, 18:42
Вот один ответ из многих. Карта у меня на руках, депозит должен был закончится 22 августа 2022 года. Деньги на карту не пришли, банк меня игнорит.
5 листопада 2022, 20:03
Написала в приватні повідомлення
Forward Bank
Forward Bank
5 листопада 2022, 20:09
Шановна пані Вікторія! Ваші дані отримали. Ми розберемося в ситуації, що склалася та надамо зворотній зв’язок. Мирних днів та тихих ночей!
5 листопада 2022, 20:11
Дякую і чекаю відповіді