Заблокував рахунки та відтягує розгляд на 30 днів

Alxander7287 11 жовтня 2022, 13:35
Відділення за адресою: Київ, вул. Драгоманова, 44-А
Вже четвертий раз банк блокує рахунок та просить надати джерело коштів за пояснення фінансових операцій. Все надано у повному обсязі у продовж 2 днів з моменту блокування моїх рахунків. Вже третій тиждень «розглядають» мою заявку та постійно годують мене «у нас є 30 робочих днів по регламенту для розгляду вашої заявки», немає ніякої можливості прискорення адже кошти яки були на рахунках я не можу використовувати для власних нагальних потреб у цей час, але звісно Форвард банку на це начхати адже з точки зору договору вони нічого не порушують. З точки зору клієнто орієнтованості в котрий раз переконуюсь що це один з найгірших банків. Якнайшвишде закриваю тут рахунки та нікому не раджу тут обслуговувати. Форвард банк 4 із 4 разів блокував мої рахунки та завжди максимально довго затягував процес розблокування!
Форвард Банк (Forward Bank)
21 жовтня 2022, 11:07
Добрий день! 18.10.22 мої колеги проінформували вас про рішення банку в телефонному режимі. Ваші документи розглянуто та 07.10.2022р. рахунки розблоковані. Для подальшого обслуговування в банку вам необхідно звернутися до відділення банку для перевипуску карток та проходження процедури актуалізації інформації.
Вдалого дня та мирного неба!

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Заблокував рахунки та відтягує розгляд на 30 днів