Насколько сильно впечатление о банке зависит от квалификации персонала

Три літри 5 вересня 2022, 18:06
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Соборна, 14/2
Задовбало мене слідкувати за рахунком бо вже не раз банк стягував з мене плату за обслуговування яку він ввів знається у прошлому році. Плюс всі плюшки які мене цікавили в момент відркиття рахунку — зараз не працюють. Тому вирішив закрити рахунок. Но мова зараз не про це, а про те наскільки офіс у Хмельницку краще ніж офіс у Харкові.

Коротко про те що було в попередніх серіях.
1. Відкрив рахунок в субботу, на той момент Форвард був чи не єдиний банк у якого відділення працювали і по суботах теж. Але рукожопі робітники відділення на Армянському у Харкові зробили щось не так і активація рахунка не відбулась. В неділю служба підтримки допомогти не змогла, і лише у понеділок рахунок запрацював. Хочу відмітити що спілкування з головним офісом який відреагував на проблему було на набагато кращому рівні, ніж служба підтримки та офіс.
2. Хотів відкрити валютний депозит, саме для цього депозиту потрібен поточний рахунок. Пішов відкривати, знов виявилась якась помилка в даних і я витратив десь годину на таку просту операцію.
3. Цієї зими пішов перший раз закривати рахунок. На рахунку була невелика сума яку я залишив як раз на випадо якщо треба буде сплатит за обслуговування. Робітник банку сказала що надо обнулити рахунок — я перевів гроші. «А тепер сплатіть за обслуговування, но треба сплатити через касу бо переказ з іншого банку займає декілька годин, каса в нас не працює тож приходьте завтра» — сказала мені ця геніальна жіночка.

Тобто кожного разу коли я стикався з офлайн обслуговуванням — в мене виникали якісь трабли і великі витрати часу.

З відділенням в Хмельницкому спілкувавня два рази: в липні оновлював дані і ось в вересні закривав рахунок. В перший раз витратив мабуть меньше ніж 15 хвилин, зараз взагалі хвилини три-чотири. Робітники банка дуже ввічливі, ніякого нав’язування, ніяких умовлянь — просто зробили свою роботу. За що хочу сказати їм «дякую!».

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Насколько сильно впечатление о банке зависит от квалификации персонала