Обманюють і грубіянять

З 28.06.22 активно почали надсилати смс-повідомлення про те, що кредитні канікули закінчено і потрібно сплатити борг, в день надходить до 5 повідомлень. Крім того, активно турбують такими повідомленнями моїх знайомих (контактні особи), це у час війни, коли у людей в голові не вистачає місця, щоб вирішити створені нею проблеми. Також, зателефонувала дівчина з невідомого мобільного номеру представилася працівницею Форвард банку з вимогою оплати боргу, після того як я відповіла, що протягом неділі зможу частково провести оплату по кредиту — з погрозливою інтонацією повідомила, що Верховна рада скасувала свою постанову про ненарахування штрафних санкцій у воєнний час і в мене є три дні, щоб повністю оплатити щомісячний платіж і кинула слухавку (я їй не встигла повідомити, що маю довідку ВПО). Дану розмову мені вдалося зберегти на аудіозаписі. Складається враження, що Форвард банк точно не Українського спрямування в своїх діях.
Форвард Банк (Forward Bank)
12 липня 2022, 16:17
Шановна Юліє Богданівно, добрий день! sms інформування про необхідність погашення чергового платежу відправляється в автоматичному режимі, відповідно до умов договору. З 24.02.2022 р. та упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не нараховує штрафів за прострочку.
Для недопущення збільшення вашого фінансового навантаження в подальшому, просимо сплачувати лише мінімальні платежі.
Це допоможе фінансової системі України зберегти стабільність та знизить ваше кредитне навантаження після завершення дії воєнного стану.
Сподіваємося на розуміння. Вдалого дня та мирного неба!

Alla1o7e
Alla1o7e
7 липня 2022, 14:13
Якщо власник росіян і всі його доходи йдуть на росію про що Українське можна говорити
21 липня 2022, 12:16
Добрий день! Упродовж 17 років роботи банку весь отриманий прибуток у повному обсязі залишався і залишається в Україні, йде на розвиток економіки країни та спрямовується на підвищення надійності банку у вигляді збільшення капіталу. Усі інші заяви та домисли не відповідають дійсності та є безпідставними. Гарного дня!
Юлія Богданівна  Максименко
Юлія Богданівна Максименко
13 липня 2022, 15:14
Виходить, що керівництво банку навмисно здійснило налаштування повідомлень таким чином, щоб вони своїм змістом залякували клієнта, а також надокучали йому своєю кількістю надходжень.
21 липня 2022, 12:13
Шановна Юліє Богданівно, перепрошуємо за незручності, які могли спричинити смс повідомлення.
Проте банк дотримуєтьсяся політики всебічного та якісного обслуговування клієнтів, вимог щодо взаємодії зі споживачами, а також вимог щодо етичної поведінки при врегулюванні простроченої заборгованості, що встановлені Законом України «Про споживче кредитування», тому банк лише повідомив про своє право звернутися до судової та виконавчої влади у разі невиконання клієнтом своїх зобов’язань за договором. Вдалого Вам дня!
Юлія Богданівна  Максименко
Юлія Богданівна Максименко
5 серпня 2022, 15:29
З яких таких етичних міркувань Банк тероризує дзвінками моїх родичів та колег? До речі, деякі з них вже не являються моїми колегами і я з ними не підтримую спілкування,проте ви абсолютно всім шлете, щодня, по декілька смс повідомлень і телефонуєте їм. Це пряме порушення Закону України «Про захист персональних даних» і нагадаю Банку, що згідно статті 32 Конституції України ніхто не може зазнавати втручання в його особисте та сімейне життя.
9 серпня 2022, 17:15
Шановна Юліє Богданівно, вітаю! Згідно з інофрмацією від колег, смс-повідомлення, відповідно до умов договору, надсилалися на один єдиний номер, який вказаний в договорі як контакний. Зверніть увагу, що параметри Ваших кредитних продуктів дозволяють оформити програму реструткуризації. Колеги зв’яжуться з Вами, щоб обговорити питання РК. Вдалого дня!