Вимагають паспорт громадянина росії

cuclops 1 липня 2022, 21:59
На сайті банку https://www.forward-bank.com/remote/mobile/connection/ є розділ російською (який не перекладено на українську при українському інтерфейсі) вказано, що для підключення інтернет-банку потрібен паспорт громадянина росії «При обращении в отделение при себе необходимо иметь паспорт гражданина Российской Федерации.»
Скріншот: https://imgur.com/a/X4tikHX
Форвард-Банк (раніше «русский Стандарт») вкотре показує своє відношення до українців. Спочатку перефарбувавшись, типу не з росії, а зараз паспорти рф вимагає.
Форвард Банк (Forward Bank)
4 липня 2022, 11:40
Вітаємо, шановний Павле Олександровичу! Дякуємо, що звернули нашу увагу. Припускаємо, що ця прикра помилка сталася внаслідок ребрендингу та актуалізації сайту. Проте можливості побачити некоректну інформацію за надісланим Вами посиланням наразі немає. Щиро перепрошуємо за завдані незручності та хочемо нагадати, що Forward Bank – це український банк. Ми є окремою юридичною особою, що діє у відповідності до українського законодавства, контролюється Національним банком України та дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні.
Керівництво та вся команда банку є патріотами України. Ми найсуворішим чином засуджуємо нічим не виправдану відкриту широкомасштабну збройну агресію РФ проти незалежної, мирної та демократичної України.
Банк припинив усі відносини з клієнтами та грошима, що мають російське та білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
Ми також підтримуємо українську армію та долучаємося до збору коштів для ЗСУ.
Бережіть себе! Вдалого дня та мирного неба!