Банк жах

Zora1609 24 червня 2022, 8:27
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Соборна, 14/2
Доброго дня. Банк за допомогою приватного виконавця наклав арешт на все що можна. Кредит я сплатив. Довідки про закриття не дають. Виконавець призупинив діяльність. Так і залишився боржником. Маю купу проблем.
Продав авто щоб погасити кредит. Покупець хоче зараз переоформити на себе. Я не можу цього зробити. Бо арешт. Повернути кошти теж не можу бо відав банку. Тупік. 0509261196 чекаю дій.
Форвард Банк (Forward Bank)
24 червня 2022, 18:46
Доброго дня, шановний клієнте! Приватний виконавець мав зв'язатися з Вами для роз’яснення ситуації, що склалася.
Додатково повідомляємо, що Міністерством юстиції тимчасово припинено доступ до автоматизованої системи виконавчого провадження та реєстру приватних виконавців.
Найближчим часом його мають відновити, а виконавець зможе повідомити нас про зняття арешту.
До того Ви маєте сплатити суму основної винагороди приватного виконавця та витрати на виконавче провадження.
Після чого ми зможемо надати Вам довідку про закриття рахунку, а виконавець, відповідно, зняти арешт та прибрати відомості з реєстру боржників.
Гарних вихідних та мирного неба!