Запахло тимчасовою адміністрацією! Поклали на свого клієнта.

68055311 26 квітня 2022, 17:43
Відділення за адресою: Полтава, вул. Соборності, 73
Після введення обмеження:
«P2P-перекази у системі Інтернет банк „Forward Online“ та P2P-перекази з карток АТ „БАНК ФОРВАРД“ (через меню „Переказ на картку українського банку“ або „На вільні реквізити“) встановлено на рівні 1 000 грн. в день.» це вже колишній банк.

Буду скаржитися в НБУ! Це смішно 1000 грн в день.
Нащо класти гроші в даний Банк, якщо ти їх через місяць, коли вони тобі будуть треба, получиш тільки 1000 грн в день, Ви з глузду зїхали. Знімайте ліміти згідно лімітів НБУ, а то буде горе.
Форвард Банк (Forward Bank)
27 квітня 2022, 11:52
Добрий день, шановний Віталій Петровичу! Згідно з п. 8.27. Умов надання та обслуговування платіжних карток АТ «Банк Форвард», банк має право здійснювати розпорядчими документами по банку встановлення лімітів та процедури з отримання готівки з картки через платіжні термінали або касу банку та здійснення переказів/розрахунків у безготівковій формі з використанням картки (за одну операцію, за одну добу тощо). Інформація про вищевказані обмеження буде доведена до клієнта у розумний строк, але не пізніше дати їх введення, одним із способів, вказаних в пунктах 2.13.1, 2.13.2 умов.
Інформація про встановлені ліміти по операціях з платіжними картками розміщена на офіційному сайті за посиланням https://www.forward-bank.com/press-center/news/2022/yaki-viddilennya-forward-bank-pratsyuyut-27042022-r/. Сподіваємося на розуміння!

MykolaA
MykolaA
26 квітня 2022, 19:13
Знімайте ліміти згідно лімітів НБУ, а то буде горе. = Запахло тимчасовою адміністрацією! — не запахло, а вже підгораЄ!
3 травня 2022, 10:30
Раді повідоміти, що з 2.05.2022 р. збільшено ліміти на операції по картках та поточних рахунках. Деталі тут https://www.forward-bank.com/press-center/news/2022/pro-robotu-banku-ta-viddilen-forward-bank-03052022-r/
Вдалого дня!
ludma
ludma
5 травня 2022, 9:28
Ліміти на отримання та переказ готівки дійсно дещо підвищились, з 1 тисячі грн до 3−5 тис грн (в залежності від способу отримання готівки) на добу. По 3 тис грн можна переказувати щодня на картки інших банків без обмежень по кількості карток. Це ДОБРЕ! Є позитивні зрушення! Дані зміни сприяють ВІДНОВЛЕННЮ особисто моєї ДОВІРИ до банку ФОРВАРД. Думаю, що я не одна така з усіх клієнтів банку. Сподіваюся, що на наступному етапі ліміти ще більше підвищать і що цей етап не за горами. Особиста подяка керуючому відділенням банку Форвард за адресою вул. Проспект Перемоги, 104 в м. Києві. Данило Олександрович = Професіоналізм + Людяність, він завжди допоможе знайти вихід в складних та прикрих ситуаціях! Прямуймо разом до перемоги!
10 травня 2022, 11:34
Вітаю! Дякую за Ваш відгук.
Відсьогодні збільшено ще й загальний ліміт на торгові операції (оплата товарів, покупки в інтернеті) або на зняття готівки на касах супермаркетів (АТБ, Сільпо, ФОРА,VARUS, NOVUS), АЗС (OKKO, WOG, УКРНАФТА), аптек тощо, становить 15 000 грн на добу по всім карткам АТ «БАНК ФОРВАРД».
Зверніть увагу, що максимальна сума зняття готівки в торгових точках, перелічених вище, за одну транзакцію — 6000 грн.
Бережіть себе та своїх близьких! Разом переможемо!

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Запахло тимчасовою адміністрацією! Поклали на свого клієнта.