банк з божевільним персоналом

Rael 8 квітня 2014, 14:48
в 2012 році, я взяв кредит у вашому банку близько 9000 грн. на купівлю пральної машини, яку і сплатив в положений термін, але наслідком звернення стала відправлена поштою кредитна картка з балансом 10000 грн., яку я по телефону в службу підтримки активував, з осені 2013 року в мене врізались заробітки, але періодично заборгованості я гашу допускаючи до 2-х місяців прострочки потім проплачую разом із штрафними санкціями, але мова піде не про це постійні дзвінки та смс від працівників банку, якими вони представляються мені моїм батькам постійне хамство, так був дзвінок на моб. номер моєї матері +380685854358 в якому їй нахамили, що вона виростила байстрюка, якого нагуляла, дзвінок був із номера +380674638875, матір дуже розхвилювалась і викликали швидку розмова до речі записана на телефон, після цього чоловік з цього номера пішов ще дальше десь в інтернеті нарив інформацію, хто в селі голова сільської ради і почав йому наярювати, що він поручитель по даному кредиту і хай шукає рахунок і замість мене сплачує кредит, але ніякого поручителя не було і як я пояснював кредитку прислали поштою, а які смс приходять до мене з цього номера. Моє прізвище Шевчук Р.Є. номер договору 98290990 від 09.07.2012 року. Я би хотів знати чи є номер +380674638875 офіційним банківським чому інформацію про мій кредит розголошують постороннім, чому не діють положення закону про банківську таємницю, якщо подібні речі будуть повторюватись я зберу свідків до яких телефонували і слали смс записи телефонних розмов і звернусь в прокуратуру. Якщо банк таким чином вибиває грошові кошти то навіщо законні важелі такі як звернення в суд та інше?
Форвард Банк (Forward Bank)
8 квітня 2014, 15:57
Шановний Rael!
Дякуємо Вам за звернення.
Викладена Вами інформація передана відповідальному підрозділу Банку з метою вивчення та оперативного реагування у разі її підтвердження. Також просимо Вас доповнити відгук згаданим Вами аудіозаписом розмови, надіславши його копію та посилання на цей відгук на електронну пошту Банку: 0800300880@rsb.ua.
Приносимо свої вибачення за можливі незручності.